Склад Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету

(затверджено наказом №15 від 08.09.2016 р.)

 

1. Шрамко Ярослав Владиславович – в. о. ректора

2. Бурман Людмила Володимирівна – голова первинної профспілкової організації

3. Віняр Ганна Миколаївна – в. о. директора бібліотеки

4. Віхрова Олена Вікторівна – декан фізико–математичного факультету

5. Водяна Віолета Віталіївна – студентка художньо–графічного відділення факультету мистецтв, групи ОМ–14

6. Гаманюк Віта Анатоліївна – завідувач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

7. Гергель Євгеній Леонідович – декан психолого–педагогічного факультету

8. Григоренко Людмила Василівна – в. о. декана природничого факультету

9. Дороніна Тетяна Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки

10. Дудніков Микола Олексійович – в. о. завідувача кафедри російської філології та зарубіжної літератури

11. Євтушенко Едуард Олексійович – в. о. завідувача кафедри ботаніки та екології

12. Золотницький Михайло Якович – в. о. проректора з АГР

13. Зоренко Ірина Станіславівна – завідувач кафедри англійської філології

14. Ізвєкова Світлана Юріївна – студентка факультету української філології, гр.УМЛ–15

15. Казаков Володимир Леонідович – в. о. завідувача кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму

16. Ковшар Олена Вікторівна – завідувач кафедри дошкільної освіти

17. Кожухар Олександр Іванович – в. о. завідувача кафедри всесвітньої історії

18. Козаченко Надія Павлівна – завідувач кафедри філософії

19. Колоїз Жанна Василівна – завідувач кафедри української мови

20. Коновал Олександр Андрійович – завідувач кафедри фізики та методики її навчання

21. Корольський Володимир Вікторович – завідувач кафедри математики та методики її навчання

22. Курбіко Андрій Геннадійович – студент факультету іноземних мов, гр.АНФ–14–2

23. Кучма Олександр Іванович – декан факультету дошкільної та технологічної освіти

24. Лаврентьєва Олена Олександрівна – завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

25. Лисечко Валерій Петрович – в. о. проректора з науково–педагогічної роботи

26. Грабовець Ірина Володимирівна – в. о. завідувача кафедри соціології та економіки

27.Овчаренко Наталія Анатоліївна – в. о. завідувача кафедри музичного виховання, співу та хорового диригування

28. Мальченко Світлана Леонідівна – завідувач навчально–методичного відділу

29. Мельник Наталя Георгіївна – в. о. завідувача кафедри української та зарубіжної літератур

30. Мірошник Зоя Михайлівна – завідувач кафедри практичної психології

31. Міщанчук Вікторія Миколаївна – в. о. завідувача кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

32. Оліфер Олена Євгеніївна – аспірантка кафедри філософії

33. Остроушко Оксана Андріївна – в. о. першого проректора

34. Павлик Олена Анатоліївна – в. о. завідувача кафедри змісту і методики початкового навчання

35. Печеніна Наталя Анатоліївна – в. о. завідувача кафедри історії України та правознавства

36. Пильнік Руслан Олексійович – в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва

37. Рип'янчин Eва Михайлівна – студентка факультету дошкільної і технологічної освіти, гр.ДВП–13–2

38. Савченко Лариса Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки та методики технологічної освіти

39. Салата Ірина Анатоліївна – завідувач кафедри англійської мови з методикою викладання

40. Семененко Любов Миколаївна – декан факультету української філології

41. Сокіряка Світлана Андріївна – начальник відділу кадрів

42. Соловйов Володимир Миколайович – в. о. завідувача кафедри інформатики та прикладної математики

43. Старова Тетяна Валеріївна – в. о. завідувача кафедри хімії та методики її навчання

44. Стригунов Володимир Іванович – завідувач кафедри зоології, фізіології та валеології

45. Тарасов Андрій Валерійович – декан історичного факультету

46. Терещенко Валентина Григорівна – учений секретар

47. Ткачук Олена Олександрівна – студентка природничого факультету, гр.БХ–14

48. Токарева Наталя Миколаївна – завідувач кафедри загальної і вікової психології

49. Томашевський Володимир Володимирович – в. о. завідувача кафедри декоративно–прикладного мистецтва та дизайну

50. Третяк Олена Анатоліївна – головний бухгалтер

51. Холошин Ігор Віталійович – завідувач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання

52. Шимко Ія Миколаївна – в. о. завідувача кафедри теорії і практики початкової освіти

53. Шпонька Руслан Юрійович – студент фізико–математичного факультету, гр.МІ–14

54. Шрамко Оксана Іллівна – декан факультету мистецтв

55. Штельмах Галина Борисівна – декан факультету іноземних мов

56. Шутько Віктор Васильович – в. о. завідувача кафедри фізичної культури та методики її викладання

57. Ярков Сергій Валерійович – декан географічного факультету

 

 

15
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30