Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

Однією з важливих форм роботи з підготовки студентів до професійної діяльності є навчальна  технологічна практика, що відбувається на четвертому курсі і підпорядкована вивченню курсу “Хімічна технологія”.

Ознайомлення з практичною значущістю роботи промислових підприємств, історією їх виникнення і розвитку, спілкування з провідними фахівцями, що працюють на цих підприємствах, дозволяє значно підвищити професійний рівень студентів-хіміків, збільшити їх інтерес до вивчення хімічної технології і розширити власний кругозір у багатьох напрямках.

Стабільними об'єктами екскурсій протягом багатьох років є такі підприємства:

-     ПП «Чисте місто» (м. Кривий Ріг)

-     ДП «Кривбаспромводопостачання» (Карачунівський водопровідний комплекс, м. Кривий Ріг)

-       Центральна станція аерації КП «Кривбасводоканал» (м. Кривий Ріг, с. Новопілля)

-     Музей підприємства «Арселор-Міттал Кривий Ріг» (м. Кривий Ріг)

-     Лабораторії державного підприємства «Кривбасстандартметрологія» (м. Кривий Ріг)

-     Науково-дослідний геолого-мінералогічний музей ДВНЗ “ Криворізький національний університет ” (м. Кривий Ріг)

-     Металургійний завод “Інтерпайп Сталь” (м. Дніпро).

І звісно, на кожному підприємстві, у першу чергу, студенти йдуть до хімічних лабораторій – ознайомитись з обладнанням, побачити справжніх хіміків у роботі. Подібні екскурсії на останньому курсі бакалаврату через живе спілкування з робітниками підприємств є не тільки надзвичайно цікавими та корисними, але й надають можливість здійснювати профорієнтацію майбутніх випускників спеціальності “Хімія*”, знаходити місця для подальшого працевлаштування.

Кафедра хімії та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету та студенти спеціальності “Хімія*” висловлюють щиру подяку керівництву та персоналу підприємств, що тривалий час підтримують співробітництво з нами і приймають нас на екскурсії.

Praktika chem teh1
Praktika chem teh2