Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

prava2Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

На природничому факультеті КДПУ в рамках Всеукраїнського тижня права підготовлена виставка плакатів на правову тематику.

Студенти природничого знають свої права! А Ви знаєте на що ви маєте право? Якщо ні, то можете ознайомитися з плакатами на першому поверсі головного корпусу КДПУ, які підготували студенти усіх груп факультету.

prava1 prava3 prava4

Матеріали Ярослава Качанова.

3367

28-29 листопада було проведено I тур Всеукраїнської олімпіади з біології  (рослинний світ). В олімпіаді взяли участь 81 студент спеціальностей БХ, БП природничого факультету КДПУ.
Результати олімпіади оцінювали компетентні викладачі кафедри ботаніки та екології: голова журі Маленко Я.В., в.о. декана Комарова І.О., викладачі Савосько В.М., Поздній Є.В., Кобрюшко О.О., Гнілуша Н.В..

1Oly 2oly 5oly
3oly 4oly 6oly  7oly

Переможцями олімпіади стали:

zoloto sriblo bronza

I місце:

Назаренко Д. (БХ-16),

Топчій Р. (БХ-15),

Мірошник К. (БП-14).


II місце:

Волознєв А. (БХ-16),

Руднєва К. (БХ-15),

Усик В. (БП-14).

III місце:

Кравцов О. (БП-16),

Акулов Ю. (БХ-16),

Андрейченко Д. (БХ-15),

Супрун О. (БП-14).

Дякуємо усім студентам за участь в олімпіаді. Бажаємо нових перемог та успіхів у навчанні.

3348

1gra7

В гуртожитку №4 КДПУ на базі Молодіжного центру «StudHub» пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?". У грі брали участь мешканці гуртожитку. Було створено 3 команди: «Етанол», «Переможці» та «Геракли».  В чесній та запеклій боротьбі перемогу виборола команда "Переможці".

1gra2 1gra3 1gra4
1gra6 1gra5 1gra 1
3176

У наш час значно посилився вплив антропогенного чинника на біосферу Землі, що призвело до екологічного дисбалансу навколишнього середовища. У цьому аспекті не є виключенням екологічний стан міста Кривий Ріг, це характеризується значними рівнем забруднення важкими металами атмосфери, поверхневих та ґрунтових вод, ґрунтів, а також формуванням техногенних ландшафтів.

Саме тому не байдужі та ініціативні студенти природничого факультету прийняли участь у п’ятій Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Молодь: наука та інновації", що відбувалася 28-29 листопада 2017 р. у ДВНЗ "Національний гірничий університет" м. Дніпро.

В роботі секції «Екологічні проблеми регіону» прозвучали доповіді  студентки гр. БХ–14 Фартушної Д.М. «ЦИТОГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ЯК МЕТОД ІНТЕГРАЛЬНОЇ ОЦІНКИ ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ УРБОЕКОСИСТЕМИ М. КРИВОГО РОГУ (аналіз стану проблеми)», науковий керівник - Комарова І.О., асистент кафедри ботаніки та екології ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» та  студентів гр. БХ-14 Малайчук Ю.А., Мариновської Д.М. «ОЦІНКА СТАНУ І СТІЙКОСТІ ДЕРЕВНИХ НАСАДЖЕНЬ САНІТАРНО-ЗАХИСНИХ МАЙДАНЧИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА», науковий керівник - Комарова І.О..

Студенти набули неоціненного досвіду презентації результатів роботи та спілкування із науковцями, які озвучували екологічні проблеми власних регіонів, зокрема м. Харків, Кам’янське, Дніпро.

k1 k2 k3 k4 k5 к6

Величезна подяка організаторам конференції в особі завідувача кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища ДВНЗ "Національний гірничий університет" А. В. Павличенко за гостинність та теплий прийом.

3297

22 листопада, відбулися змагання зі спортивної аеробіки. Кожна команда продемонструвала високий рівень і тому спрогнозувати переможців було важко. Було проголошено, що ми посіли 4-те місце, але ж перемоги нашої оновленої команди ще попереду! Ми віримо в Вас!

Дякуємо нашим дівчатам за гарний та професійний виступ, ВИ НАЙКРАЩІ!!!

3 aer 2 aer 3 aer 4 aer 5 aer

Відео виступу команди на сторінці природничого факультету в Facebook.

3178

На природничому факультеті до Дня Гідності і Свободи в Україні 21 листопада відбулися захід «Україна – це територія Гідності та свободи»  і міні-конференція за участю студентів та викладачів.

В 218 аудиторії спільними зусиллями викладачів кафедр соціології та економіки, філософії університету було разом з студентами 2 та 3 курсів природничого, 4 курсу фізико-математичного факультетів. Розпочала конференцію завідувач кафедри соціології та економіки, к.соц.н., доцент І.В. Грабовець, яка нагадала про події листопада 2013-січня 2014 року, причини, що до них призвели, та наслідки. В конференції приймала участь доцент Козаченко Надія Павлівна кандидат філософських наук.

1DG 2 DG 3 DG 4 DG

Заслухали доповіді студентів Чайки Ганни (БП-15) "День Гідності і Свободи в Україні: історія виникнення", Васильєва Костянтина (МІ-14) "Філософія людської гідності у творчості Ю. Хабермаса", Садварі Карини (БХ-16) "Природні права в працях Дж. Лока", Шишової Олександри (БП-15) "Економічна свобода як необхідна складова гідності людини", Соловйової Олени (БХ-16) "Співвідношення людської свободи і суспільства у Новий час (Т. Гоббс)", Мусієнко Альони (ХІ-15) "Соціальний рівень вимірювання свободи та гідності особистості" та Волознєва Анатолія (БХ-16) "Концепція розумного егоїзму". Детальніше про подію сторінках сайту КДПУ: кафедри філософії, кафедри соціології та економіки.

5 DG 6 DG 7 DG

В 228 аудиторії в міні-конференції прийняли участь студенти 1 та 4 курсів природничого факультетів за участю доцента Маленко Я.В., к.біол.н. та асистента Комарової І.О. кафедри ботаніки та екології, ст. викладача кафедри зоології та методики навчання біології Коцюруби В.В.

Наголошено, що такими нас зробила не одна, а дві революції: наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи і революція Гідності 2013 року. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Єдиний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Згадано про хронологію подій того періоду, вшановано пам'ять загиблим за незалежність і свободу нашої єдиної України. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Прочитано Мигуновою Катериною зворушливий вірш «Лист від матері солдату», показано відео про події 2013-2014 років.

Заключне слово мала Ірина Олександрівна Комарова.

8 DG 9 DG 10 DG 11 DG 12 DG

Дай боже, нам миру в країні,

Де пишно калина цвіте,

Дай сонця моїй Україні,

Що гідно в майбутнє іде.

Дай, Боже, в любові зростати

Малим громадянам її,

З добром в майбутнє крокувати

І жити в єдиній сім`ї.

3175

в320 листопада відбувся турнір з боулінгу «Декан та його команда». Команди нашого факультету грали на рівні з іншими.  Були страйки, багато галасу і незабутні танці. Дякуємо за гру нашим викладачам та за підтримку студентам. Група підтримки нашого факультету в черговий раз визнана кращою.

в в0 в1 в2
3128

1 oaks16 листопада викладачами природничого факультету КДПУ та небайдужими студентами була відновлена давня традиція – створення «Алеї випускників». Було висаджено 12 дубів (Quercus robur L.). У висадці дерев приймали участь перші магістри повного циклу навчання та викладачі природничого факультету.

Дуб споконвіку був оберегом козаків. Він символізує здоров’я, велич, процвітання, любов та благополуччя.

Минають роки, дещо змінюється життя, прийдуть нові покоління студентів, але залишаться наші дуби, зростаючи та збільшуючи свою велич. Також, залишиться незмінною наша вдячність та повага до викладачів, до співробітників КДПУ.

Зростайте дуби на згадку про нас!

5 oaks 2 oaks 3 oaks 7 oaks
11 oaks
8 oaks 4 oaks 6 oaks 9 oaks

 

З глибокою повагою, магістранти БП-12.

3118

Bol2017

Bol 2017

3117

Підведені підсумки 17.11.2017 конкурсу «Студент року – 2017».

Переможці цього року: 

В номінації «Геній прогресу» студент природничого факультету Долгіх Ростислав!

Dolgih zirka Dolgih1 Dolgih2   Dolgih3
Dolgih6 Dolgih5 Dolgih4 st14

Долгіх Ростислав переможець Всеукраїнської хімічної олімпіади серед студентів (3 місце 2017 рік), переможець хімічних олімпіад КДПУ: 2016 рік – 1 місце (серед 4-5 курсів), 2015 рік – 1 місце (серед  2-3 курсів), 2014  - 1 місце (серед 1 курсів). Учасник щорічних заходів «Наукові пікніки». Ростислав вже понад 7 років захоплюється вирощенням кришталів, склав дивовижну колекцію, яку презентував на багатьох пізнавальних та наукових заходах. Навчається на «відмінно».

17.11.2017 Ростислав виступив на телеканалі «1 Первый городской», де розповів про свої захоплення, успіхи, роботу.

Відео з Ростиславом на Youtube.

На конкурсі "Selfie з прЄподом" в трійку кращих робіт ввійшли фото Качанова Ярослава, Волознєва Анатолія!

Voloznev zirka Voloznev Kachanov Kachanov zirka 1 st15
Kachanov Kachanov3 Kachanov1 st13

В номінації «Студактивище» студентка природничого факультету Ткачук Олена!

Tkachuk zirka Tkachuk Tkachuk1 Tkachuk2
Tkachuk4 Tkachuk5 Tkachuk3  

Голова студентської ради університету, учасниця практично всіх заходів, інновацій, учасниця роботи Молодіжного центру. Навчається на «відмінно» і «добре».

Студентом 2017 року визнано студента 3 курсу Качанова Ярослава!

Kachanov zirka Kachanov2 Kachanov Winner 3
Winner     Kachanov winner 2 Kachanov winner 1

Ярослав учасник практично всіх заходів, що проводяться на природничому факультеті, університеті. Захоплюється створення «флораріумів», вивченням мохів, комахоїдних ссавців. Відзначається креативним відношенням до виконуємо роботи, навчається на «відмінно».

Під час феєричного виступу Ярослав показав номер «Еволюція»:

V Kachanov V Kachanov 1 V Kachanov 2
V Kachanov 4 V Kachanov 5 Winner Kachanov

Переможцем конкурсу  підготовлений та вдало презентований відеоролик  «Еволюція. Ярік Качанов» (розміщений на Facebook в групі природничого факультету). Відео на Youtube

3116
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31