Природничий факультет
Біологія. Хімія.

Voleyball gramota 2017

 

В останньому турі університетських змагань з волейболу серед чоловіків перших курсів команда природничого факультету в запеклій боротьбі завдала третьої поразки своїм суперникам та посіла перше місце.

Вітаємо учасників змагань, наших активних вболівальників з гарною грою та показаним відмінним результатом.

2708

Kozak 2017 1Студенти та викладачі природничого факультету 13 жовтня 2017 року о 12 годині прийняли участь в святі «Фестиваль городового козацтва». Наша команда в першу чергу запам’яталась оригінальною візиткою в формі театралізованого виступу з історією про те як козаки листа турецькому хану писали, активною підтримкою вболівальників. Студенти проходили декілька конкурсів, які вимагали сили, спритності, кмітливості.

Викладачі та студенти природничого факультету та факультету географії, туризму та історії почастували запашною кашею, чаєм, які готувались на багатті.

З світлинами, що надані Валерієм Коцюрубою, можна ознайомитись на сторінці фотогалереї природничого факультету та Анатолієм Волознєвим, Ярославом Качановим -  на сторінці природничого факультету на Facebook.

2707

Викладачі та випускники природничого факультету прийняли участь в роботі учнівської конференції «Канюк. Птах року-2017» на базі «Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради. Детальніше про подію – на сторінці кафедри зоології та методики навчання біології.

До Дня захисту тварин на базі дитячої бібліотеки-філії № 4 «Міська дитяча бібліотека» Довгинцівського району міста Кривий Ріг пройшов цікавий і пізнавальний захід за участю викладачів та випускників природничого факультету. Детальніше про подію - на сторінці кафедри зоології та методики навчання біології.

2662

volНапередодні, 10.10.2017, в спортивній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету команда першокурсників природничого факультету з рахунком 2:1 перемогла команду фізико-математичного факультету. Гра проходила в запеклій і напруженій боротьбі з самого початку матчу і до фінального свистка. Команди активно підтримували вболівальники обох факультетів і не тільки перших, а і старших курсів.

11 жовтня о 15.45 на нас чекає другий тур змагань. Наша команда потребує активної підтримки, тому прийдіть і допоможіть отримати чергову перемогу!

Volleyball 2017 10

Фотоматеріали Анатолія Волознєва.

2661

«Місто професій» - це національний проект, який проводиться з метою створення можливостей для дітей спробувати себе у різних професіях. Цього року проект був презентований в Парку Героїв. В імпровізованому містечку  діти отримували «паспорт» і карту представлених професій, яких було презентовано понад 50. «Заробітна платня»  була символічною – можливість за отримані «бонуси» придбати солодощі та подарунки.

В «Місті професій» наш факультет був представлений хіміками. Детальніше  про подію – на сторінці кафедри хімії та методики її викладання.

Misto prof chem

2653

5 жовтня відбулися традиційні, вже сьомі, змагання з боулінгу серед викладачів Криворізького державного педагогічного університету. Викладачі нашого факультету показали чудовий результат, звісно не без найгучнішої підтримки наших студентів. Кафедра фізичної культури та методики її викладання зайняла друге місце.

Union 2017 1

Union 2017 2

Union 2017 3

2615

4 жовтня, відбувся футбольний матч між першокурсниками природничого факультету і факультетом дошкільної та технологічної освіти. Глядачі спостерігали надзвичайно запеклу гру. Майже весь час різниця в рахунку була в один м'яч. Основна гра завершилася з рахунком 6:6. Нажаль наша команда програла в серії пенальті, з рахунком 3:2. Бажаємо нашій команді не падати духом, щоб всі наступні змагання вигравав лише природничий факультет!

foolball 2017 3

2602

22 n

УВАГА! 5.10 о 16:00 у розважальному комплексі «Юніон» відбудуться змагання факультетів нашого університету з боулінгу. Команда викладачів природничого факультету буде вести боротьбу за призове місце! Прийди та підтримай!!! Ти маєш це побачити!

2601

3 жовтня о 16:20 у спортивній залі гуманітарного корпусу відбулися спортивні змагання з волейболу серед першокурсників. Наші дівчата показали гарний результат та довели, що БХ гідний суперник!

Voleyboll 2017 1

 

2572

3 жовтня о 12:20 в читальній залі бібліотеки головного корпусу відбулася зустріч з талановитим поетом, прозаїком, композитором, художником Павлом Осіковим. Разом зі своєю колегою він зачитав декілька притч та віршів, виконав композиції присвячені воїнам АТО та любові до матері. Протягом цієї зустрічі усі присутні відчули як радість, так і смуток.

Дякуємо за дійсно цікаво проведений час, бажаємо творчих успіхів і до нових зустрічей!

Osikov

2571
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31