Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

У наш час значно посилився вплив антропогенного чинника на біосферу Землі, що призвело до екологічного дисбалансу навколишнього середовища. У цьому аспекті не є виключенням екологічний стан міста Кривий Ріг, це характеризується значними рівнем забруднення важкими металами атмосфери, поверхневих та ґрунтових вод, ґрунтів, а також формуванням техногенних ландшафтів.

Саме тому не байдужі та ініціативні студенти природничого факультету прийняли участь у п’ятій Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Молодь: наука та інновації", що відбувалася 28-29 листопада 2017 р. у ДВНЗ "Національний гірничий університет" м. Дніпро.

В роботі секції «Екологічні проблеми регіону» прозвучали доповіді  студентки гр. БХ–14 Фартушної Д.М. «ЦИТОГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ЯК МЕТОД ІНТЕГРАЛЬНОЇ ОЦІНКИ ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ УРБОЕКОСИСТЕМИ М. КРИВОГО РОГУ (аналіз стану проблеми)», науковий керівник - Комарова І.О., асистент кафедри ботаніки та екології ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» та  студентів гр. БХ-14 Малайчук Ю.А., Мариновської Д.М. «ОЦІНКА СТАНУ І СТІЙКОСТІ ДЕРЕВНИХ НАСАДЖЕНЬ САНІТАРНО-ЗАХИСНИХ МАЙДАНЧИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА», науковий керівник - Комарова І.О..

Студенти набули неоціненного досвіду презентації результатів роботи та спілкування із науковцями, які озвучували екологічні проблеми власних регіонів, зокрема м. Харків, Кам’янське, Дніпро.

k1 k2 k3 k4 k5 к6

Величезна подяка організаторам конференції в особі завідувача кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища ДВНЗ "Національний гірничий університет" А. В. Павличенко за гостинність та теплий прийом.