Природничий факультет
Біологія. Хімія.
Priroda fk baner
Emlema

Природничий факультет є окремим структурним підрозділом університету. Створений у 1933 році.
Структура факультету:
• деканат у складі декана, інспектора факультету.
• 4 кафедри: ботаніки та екології (з 1935 р.), зоології та методики навчання біології (з 1935р.), хімії та методики викладання (з 1961р.), фізичної культури та методики її викладання (з 1955 р.).
• студентська рада факультету.
                                                                                    Місцезнаходження факультету:
• 50086, м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54.
• факультет розташований в головному корпусі університету.
• 1-й поверх, ліве крило - деканат і кафедра хімії та методики викладання, кафедра фізичної культури та методики її викладання; праве крило - кафедра зоології та методики навчання біології;
• 2-й поверх (праве крило) - кафедри ботаніки і екології, кафедра зоології та методики навчання біології; ліве крило - кафедра фізичної культури та методики її викладання.
                                                                              Спеціальності факультету:
                                                                                    Денне відділення
Додаткова спеціальність:
Психологія
3. Історія України або Хімія
Додаткова спеціальність:
1. Хімія або Математика
3. Біологія
Фізична культура
Спеціалізація:
Спортивний туризм
2. Українська мова і література