Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

1.Особи, що входять до складу вченої ради факультету за посадами:

1. Гергель Є.Л.- голова вченої ради факультету, декан психолого-педагогічного факультету, доц., к.психол.н.

2. Шаповал І.М. - заступник декана факультету, доц. кафедри практичної психології, к.психол.н.

3. Мірошник З.М.- зав.каф. практичної психології, д.,психол.н., професор.

4. Шимко І.М. - в.о.зав.каф. теорії і практики початкової освіти, доц., к.пед.н.

5. Павлик О.А. - в.о.зав.каф. змісту і методики початкового навчання, доц.к.пед.н.

6. Токарева Н.М. - зав.каф. загальної та вікової психології, д.,психол.н.

7. Шпачук Л.Р. - голова профбюро факультету,  доц.  кафедри змісту і методики початкового навчання.

8. Дзюба І.І.О. - голова студради факультету, ІV курс, група ПП-13

2. Виборні представники з числа науково-педагогічних працівників   та інших  працівників факультету:

9. Макаренко Н.М.- доц.кафедри загальної та вікової психології, к.психол. н.

10. Талаш І.О. -  доц.кафедри теорії і практики початкової освіти, к.філол.н.

11. Онищенко І.В.- доц.кафедри теорії і практики початкової освіти, к.філол.н.

12. Размолодчикова І.В.-  доц.кафедри теорії і практики початкової освіти, к.пед.н.

13. Кравцова І.А. - доц. кафедри змісту і методики початкового навчання,          к.пед.н.

14. Шестопалова О.П. -  доц. кафедри практичної психології, к.психол.н.

3. Виборні представники з числа осіб, які навчаються на факультеті:

15. Божкова Д.В- ІV курс, група ПНП-13-1.

Листопад 2017