Порядок

виступу на ІІ відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

«Мелодія кохання»:

Реєстрація учасників у бухгалтерії профкому (208 ауд) з 8:00.

10:00 відкриття фестивалю-конкурсу

10:30 - 11:40 Виконавці-аматори від 13 до 16 років  

  1. Устименко Варвара Миколаївна
  2. Ковтун Олексій Олександрович
  3. Козловець Вероніка Станіславівна
  4. Сатановська Євгенія Андріївна
  5. Грипас Анна Юріївна
  6. Яриневич Марта Леонідівна
  7. Ємельянова Валерія
  8. Брадул Михайло Андрійович
  9. Погорілецька Анастасія Володимирівна

     Перерва 20 хв.

        Нагородження категорії

12:10 - 13:10 Виконавці-аматори від 16 до 18 років

  1. Голота Олександра
  2. Ольховська Аліна Володимирівна
  3. Піталева Олександра Андріївна
  4. Носик Руслана Миколаївна
  5. Жук Марія Петрівна
  6. Хачатурова Каріна
  7. Бенца Марія Василівна

Перерва 20 хв.

  Нагородження категорії

  Обідня перерва 13.30-14.30

14:30 - 15:30

Категорія «Виконавці-аматори від 18 років і старші»

  1. Іванцова Ольга Дмитрівна
  2. Стронцицька Анна Валеріївна
  3. Костянець Ксенія Андріївна
  4. Поправка Марія Іванівна
  5. Ягунова Вікторія Олександрівна
  6. Романюк Юлія Миколаївна
  7. Саймукова Анастасія Андріївна
  8. Демяненко Марина Олександрівна

Перерва 20 хв.

  Нагородження категорії

 

16:00 - 17:10 Категорія «Ансамблевий спів»

  1. Вокальний ансамбль «Весна»
  2. Народна естрадна студія «Модерн»
  3. Дует «Намисто»
  4. Дует: Білик Марина та Фарковець Таїсія
  5. Зразковий шоу-кліп театр «Будьмо разом»
  6. Ансамбль «Арт-тріо»
  7. Мазурець Аліна Олександрівна та Бойчук Ольга Анатоліївна
  8. Вокальна студія «Амплуа»
  9. Щербаков Олександр Юрійович та Залужна Оксана Валентинівна

Перерва 20 хв.

  Нагородження категорії

 


17:40 - 19: 30

Категорія «Професійні виконавці у віці від 18 років і старші»

  1. Сиволап Ольга Сергіївна
  2. Рубцова Ольга Олексеевна
  3. Заноза Тетяна Василівна
  4. Мармиш Вікторія Сергіївна
  5. Карабилова Катерина Олександрівна
  6. Білик Марина Володимирівна
  7. Осіпцова Ольга Вячеславівна
  8. Серентюк Ольга Леонідівна
  9. Медведєва Софія Михайлівна
  10. Федій Катерина Вячеславівна
  11. Євсікова Альона Вадимівна
  12. Бонар Вікторія Анатоліївна
  13. Динда Софія Вікторівна
  14. Бондаренко Дарина Олександрівна

Перерва 20 хв.

  Нагородження категорії

  Завершення конкурсного дня 20:00

 

Фонограми можна здати до початку конкурсного дня з 9.00 до 9.40, або у перерві між категоріями.

1179
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша