Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Шановні абітурієнти!

Якщо перед Вами постає проблема вибору навчального закладу

для здобуття вищої освіти

за спеціальністю «Соціальна робота»,

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

для Вас відкриває свої двері

Навчання в університеті за відповідними програмами дозволяє оволодіти спеціальністю, необхідною в сучасному соціальному середовищі. Соціальний робітник - це спеціаліст, який організовує соціально-педагогічну діяльність з дітьми, молоддю та дорослими в різних соціокультурних середовищах задля створення сприятливих умов для їхньої соціалізації.

Попит на навчання за спеціальністю «Соціальна робота» зумовлений потребою в кваліфікованих фахівцях, які:

- можуть працювати в різних соціальних організаціях усіх форм власності; освітніх, культурних, наукових, консультаційних установах, підрозділах органів державного та муніципального управління у справах сім'ї, дітей та молоді, закладах соціального захисту населення;

- закладах соціальної допомоги; соціально-реабілітаційних центрах для дітей з обмеженими можливостями:

- володіють новітніми технологіями соціально-виховної, реабілітаційної та корекційної роботи в різних соціумах.

ps3Ефективну професійну діяльність бакалавра за фахом «Соціальна робота» забезпечує володіння навичками діагностичної, профілактичної, посередницької, соціально-терапевтичної роботи з клієнтами різних вікових категорій та соціальних груп.

При цьому необхідне також високопрофесійне володіння новітніми соціально-педагогічними технологіями, які надають можливість фахівцям стати конкурентоздатними на регіональному, державному, міжнародному рівні.

Під час навчання студенти беруть участь в розробці, організації та проведенні різних соціальних проектів.

МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:

- соціальний педагог соціально-педагогічних служб, освітніх закладів (дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дитячих будинків);

- організатор позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми;

- вихователь гуртожитку, професійно-технічного закладу;

- культорганізатор дитячих та позашкільних закладів;

- завідувач центру (молодіжного, реабілітаційного, корекційного та ін.);

- начальник кабінету (методичного, ресурсного та ін.);

- вихователь-методист;

- фахівець соціальної роботи (по допомозі неблагополучним родинам, грошові допомога дітям та ін);

- керівник самодіяльного об’єднання;

- референт з основної діяльності;

- помічник вихователя;

робітник, що здійснює догляд за окремими особами;

- завідувач гуртожитку;

завідувач кімнати (матері і дитини);

- менеджер соціальної роботи;

- керівник спеціалізованої соціальної служби (реабілітаційний центр для діетй-інвалідів; кризового стаціонару для дітей позбавлених батьківської опіки; мобільний центр соціальної роботи; мобільний інформаційний центр; методичний ресурсний центр соціальної роботи; тренінговий центр, патронажна служба; гувернерська служба);

- педагог-консультант (соціальної служби і центри різного напряму для дітей та молоді; центр розвитку та планування сім’ї; соціальні притулки і приймальники-розподільники).

- соціальний реабілітолог закладів пенітенціарної системи (виправних та виховних колоній, кримінально-виконавчих інспекцій, кримінальної міліції у справах дітей та молоді).

Для працевлаштування наших випускників кожного року інститут отримує заявку на 20 вакантних місць спеціальності «Соціальна робота».

ps2     ps1

ДЛЯ ВСТУПУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ НЕОБХІДНІ СЕРТИФІКАТИ ЗНО:

- УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА (ваговий коефіцієнт 0,5);

- БІОЛОГІЯ (ваговий коефіцієнт 0,2);

- ІСТОРЯ УКРАЇНИ  або МАТЕМАТИКА (ваговий коефіцієнт 0,2).

ТЕРМІН НАВЧАННЯ

За ступенем «Бакалавр» на денній форм - 4 роки;

на заочній формі - 4 роки.

Наші контакти:

Інтернет-сторінка: http:// kdpu.edu.ua/розділ «Абітурієнту»

Телефони:

(0564) - 71-58-34 - приймальна комісія.

(0564) 71-48-22 - деканат психолого-педагогічного факультету.

(0564) 71-49-35 - кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Адреса: 50086, м. Кривий Ріг, вул, Героїв АТО 79.А.

Факультет розташований в гуманітарному корпусі університету, 3-й поверх - КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ (ауд. 313).

ps4