Кафедра соціології та економіки
Криворізький державний педагогічний університет

Мета: Сприяти формуванню у студентів цінностей як майбутнього країни, гаранту суспільного прогресу, здорового способу життя через проведення тренінгової та індивідуально-консультативної роботи, психолого-педагогічного діагностування засобами роз’яснювально-популяризаційної та фізкультурно-оздоровчої діяльності на засадах пріоритету потреб та інтересів особистості з врахуванням принципу гендерної рівності.

Зміст роботи

Термін

виконання

Відповідальні

1.Залучати студентів до науково- дослідницької роботи в рамках кафедральної проблематики щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні.

2.Виявляти обдарованих, талановитих і здібних студентів 1-4 курсів для  залучення  їх до науково-дослідницької  роботи з подальшим вступом до аспірантури на здобуття наукового ступеня доктора філософії з соціології.

3.Організувати роботу молодіжного дискусійного клубу «Молодь в умовах суспільних криз».

4.Проводити індивідуальні бесіди зі студентами, які сприятимуть їх духовно-моральному, національному та патріотичному вихованню.

5.Організувати разом із магістрами географічного факультету та факультету ДТО проведення екскурсії в школу-інтернат № 9.

6.Організувати круглий стіл на тему  «Програма забезпечення збереження репродуктивного здоров’я студентів»

7.  Круглий стіл на тему «Гемблінг, як сучасна молодіжна девіація. Шляхи її профілактики».

8.Участь у святі «День вишиванки»

9.Участь у ярмарках, які присвячені збору грошових коштів для дітей - сиріт (До Дня Святого Миколая)

10.Участь у круглому столі, присвяченому Дню гідності та свободи на тему « Україна обирає європейський спосіб життя»

11. Круглий стіл. «Сучасні політичні орієнтації української молоді та студентства»

Протягом року

1 раз у квартал

За індивідуальним планом

Квітень-травень 2017

Листопад 2016

Лютий 2017

Травень 2017

Грудень 2016

Листопад 2016

Усі викладачі кафедри

Лобанова А.С.,Черноус Л.С., Комарова О.О.

Братченко Л.Є., викладачі кафедри

Комарова О.О. ,викладачі кафедри