Факультет географії, туризму та історії
Історія

Брати участь у фінальному турі олімпіади з філософії в університеті – вже почесно. Вітати переможців свята гуманітарного знання – честь. Результати олімпіади, що відбулась 1 березня 2017 року, - підведені. Серед представників факультетів різних спеціальностей університету студенти-історики посіли призові місця.

І місце: Олексій Гетманов ІП-15 – за концептуальність та оригінальність мислення, вміння аналізувати філософські першоджерела.

ІІ місце: Микола Рудаєв Rudaev Nicolas ІП-15 – за активну участь і ґрунтовність філософського мислення
Андрій Дяченко ІГ-15 – за намагання поєднати філософський та історичний підходи до аналізу проблем і вміння обґрунтувати власну позицію.Мислити оригінально, користуючись грунтовними знаннями, при цьому поєднуючи філософський та історичний підходи - успіхів вам, друзі!

Власне, (історичне) джерело інформації, поданої вище, ось тут:  ДЖЕРЕЛО

олфіл1  олфил2

олфил3

Gaude et laetere, історичний!