Голова – Ізвєкова Світлана; 
1 заступник – Драгомерецька Ірина; 
Заступник – Вітченко Юлія; 
Заступник – Чуднівець Анастасія; 
Секретар – Зубрій Оксана; 
Культурно-масовий сектор –Липа Анна, Пухаєва Богдана; 
Спортивний сектор –Ломпас Яна; 
Соціальний сектор –Дремлюх Вікторія, Стороженко Юлія; 
Інформаційний сектор – Костянець Ксенія, Карпенко Ангеліна, Гордієнко Ксенія ; 
Сектор захисту прав студентів –Неділько Марія; 
Сектор зовнішніх зв’язків –Максимова Лідія. 

1122

Голова студ. ради Бондаренко Дарина (студентка 2 курсу, МХК-15), 
Заступник Чехла Олександра (студентка 2 курсу, МХК-15), 
Секретар Димко Інна (студентка 3 курсу, МХК-14), 
Культурно-масовий сектор Сиволап Ольга (студентка 3 курсу, МХК-14), 
Інформаційний сектор - Динда Софія (студентка 3 курсу, МХК-14), 
Спортивний сектор - Панакіна Альона (студентка 2 курсу, ХХК-15). 

1120
Голова – Чайка Ганна ; 
1 заступник – Ткачук Олена ; 
Заступник – Качанов Ярослав; 
Заступник – Шульга Катерина; 
Секретар – Складанюкк Анна ; 
Культурно-масовий сектор –Кравцов Олександр; 
Спортивний сектор –Євангеліст Ольга; 
Соціальний сектор –Сараніна Анастасія; 
Інформаційний сектор –Жиловський Євген; 
Сектор захисту прав студентів; Муль Наталя; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Грабова Аліна. 
1118

Голова – Уривська Тетяна ; 
1 заступник – Кістень Валерія ; 
Заступник – Власюк Іван; 
Заступник – Булатова Олена; 
Секретар – Шабельник Альона ; 
Культурно-масовий сектор – Смірнова Анастасія, Тітенок Анастасія, Дементієва Діана,Івлєва Карина; 
Спортивний сектор – Соболевська Арзу, Гірман Аліна, Огороднік Богдан; 
Соціальний сектор – Аленін Дмитро, Бурлака Поліна, Єрьоменко Олена, Карпікова Валерія, Хоруженко Марія, Козюренко Марина; 
Інформаційний сектор –Гайдук Максим, Гапеєнко Валерія, Кітченко Тетяна ,Крамаренко Ольга Отрішко Оксана, Ринкевич Мирослав; 
Сектор захисту прав студентів – Гогора Анна, Зальотіна Лілія, Скуратова Альона; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Федорук Юлія, Шкута Олександр. 

1117

Голова – Титренко Ольга ; 
1 заступник – Руденко Катерина; 
Заступник – Копійка Ганна; 
Заступник – Кулик Анастасія; 
Секретар – Горбачевська Анастасія; Культурно-масовий сектор – Конопатенко Олена, Шванова Вікторія, Джиоєва Дарія;
Спортивний сектор – Медвєдєва Ганна, Вікторія Тітова;
Соціальний сектор – Красножон Олександра; 
Інформаційний сектор – Фомін Максим; 
Сектор захисту прав студентів –Гайдаєнко Оксана; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Кияшко Олена. 

1115

Голова – Петрук Марія; 
1 заступник –Ткачик Назар; 
Заступник –Богославська Яна; 
Заступник –Рип’янчин Єва; 
Секретар –Невеза Кристина; 
Культурно-масовий сектор – Соколова Анастасія, Білих Андрій, Коваленко Юлія, Кравець Вікторія, Литвиненко Юрій. 
Спортивний сектор –Бондаренко Андрій, Борвінська Катерина; 
Соціальний сектор –Решетнікова Марія, Вербовицька Вікторія, Іващєнко Анна; 
Інформаційний сектор – Малій Олександра, Чистякова Катерина; 
Сектор захисту прав студентів –Пікалова Уляна ; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Головей Валентин. 

1114

Голова – Лісова Надія ; 
1 заступник –Лис Юлія; 
Заступник –Боровик Ігор; 
Заступник –Дейнега Ольга; 
Секретар – Засоріна Марина; 
Культурно-масовий сектор –Мордовець Яна, Харченко Ілля, Грідіна Олена; 
Спортивний сектор –Бакай Артем, Булатова Анастасія, Бурденков Богдан ; 
Соціальний сектор –Фадєєва Лілія, Остапова Анастасія; 
Інформаційний сектор –Котенко Богдан, Синиця Олександра, Добровенська Аліна; 
Сектор захисту прав студентів –Шпонька Руслан; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Чайка Владислав. 

1113

Голова – Качан Дарина ; 
1 заступник – Лисечко Юлія; 
Заступник – Боєва Марина; 
Заступник – Соловйов Дмитро; 
Секретар – Чуб Анастасія; 
Культурно-масовий сектор – Мельниченко Анастасія, Юдіна Наталія, Котельников Григорій, Дейнеко Аліна; 
Спортивний сектор – Федько Дмитро, Доленчук Руслан; 
Соціальний сектор – Бояковська Ольга,Касьян Олена; 
Інформаційний сектор – Сазонов Михайло, Кривошей Анастасія; 
Сектор захисту прав студентів – Розумна Наталія, Лихман Анастасія; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Ліпська Ілона. 

1112

Голова - Дзюба Ірина; 
1 заступник - Зуєва Діана; 
Заступник - Коленда Вікторія; 
Заступник – Кобзар Юлія; 
Секретар – Божкова Діана; 
Культурно-масовий сектор – Капітонов Артур, Ягунова Вікторія; 
Спортивний сектор – Фектистова Ольга, Романенко Надія; 
Соціальний сектор – Вєлькова Анастасія, Савчук Яна, Хижняк Тетяна; 
Інформаційний сектор – Гетель Олена, Козиренко Валерія; 
Сектор захисту прав студентів - Кушнір Вікторія, Мязіна Марія; 
Сектор зовнішніх зв’язків – Кузіна Євгенія, Сорока Оксана. 

1111
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша