Кафедра української мови
Факультет Української філології

На ІІ курсі факультету української філології пройшов конкурс до Всесвітнього дня грамотності (8 вересня). Студенти писали диктант – уривок зі статті (Червоний гірник, № 62, 31 серпня 2017 року) про допрем’єрний показ гостросюжетного історичного фільму «Червоний», знятого на Криворіжжі.

8 вересня

Організатор конкурсу, доцент кафедри української мови К. А. Качайло, переконана, що учасники не тільки перевірили свою грамотність, а й зацікавились сучасним українським фільмом, який виховує патріотичні почуття, висвітлюючи важливі історичні події.

Гасло фільму: «Боротьба, що триває досі…» знаходить відгомін у серці кожного українця, а фільм утверджує, що за будь-яких умов потрібно лишатися собою та боротися за волю і перемагати.