Кафедра української мови
Факультет Української філології

11 жовтня 2017 р. на кафедрі української мови була проведена виробнича нарада щодо обговорення форм профорієнтаційної роботи, задля презентації Криворізького державного педагогічного університету загалом і факультету української філології зокрема.

Бакум

Важливий акцент було зроблено на організації днів науки для загальноосвітніх закладів на базі педуніверситету, на поглиблені роботи з батьками.

Малюга

Окремо було висловлено думку про те, що для профорієнтаційної роботи варто використовувати, великою мірою, особисті зв’язки. Виробляти ще не апробовані підходи для презентації кафедр української мови та української і світової літератур: організовувати круглі столи, залучати майбутніх вступників до проведення наукових конференцій і т. ін.