Кафедра української мови

КАЧАЙЛО Ксенія Анатоліївна,

кандидат філологічних наук, доцент

Kachaylo

Народилася 01 серпня 1966 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 1989 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Українська мова і література». На кафедрі української мови Криворізького державного педагогічного університету працює з 1992 року. У 1997 році захистила кандидатську дисертацію «Історія іменникової конфіксації української мови (структури з другим компонентом -ок)». Досліджує історичний словотвір іменників, опублікувала понад 50 наукових праць. Співавтор колективної монографії «Нариси з історії українського словотворення (іменникові конфікси)» (2010 р.). Викладає дисципліни «Сучасна українська літературна мова», «Основи масової комунікації», «Старослов’янська мова», «Основи редакційно-видавничої діяльності», «Практикум з української мови і культура мовлення», «Українська мова (за професійним спрямуванням)».