Кафедра української мови

ГОРОДЕЦЬКА Вероніка Анатоліївна,

кандидат філологічних наук, доцент

Gorodetska

Народилася 16 лютого 1966 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 1987 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Російська мова і література». У Криворізькому державному педагогічному університеті працює з 1988 року – спочатку на кафедрі російської мови, а з 1995 року на кафедрі української мови. У 1998 році захистила кандидатську дисертацію «Структура односкладних речень української мови в порівнянні з російською». Співавтор посібника, рекомендованого МОН України, «Робочий зошит з відповідями до посібника «Українська мова: Усний і письмовий (диктант) екзамени: Поглиблений етап вивчення» (1997 р.). Має понад 30 наукових праць. Викладає дисципліни «Сучасна українська літературна мова», «Вступ до мовознавства», «Проблемні питання сучасної української літературної мови», «Практикум з української мови».