Кафедра української мови
Факультет Української філології

БЕРЕЗОВСЬКА-САВЧУК Наталя Анатоліївна,

кандидат філологічних наук, старший викладач

Berezovs ka

Народилася 23 травня 1977 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 2000 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова і література». У жовтні 2003 року закінчила аспірантуру при кафедрі української мови Криворізького державного педагогічного університету. У 2013 році захистила кандидатську дисертацію «Дистрибутивні характеристики предикатів стану в сучасній українській мові» (науковий керівник: доктор філол. наук, проф. Леута О. І.) Викладає дисципліни «Сучасна українська літературна мова», «Проблемні питання сучасної української літературної мови», «Коректура», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Комп’ютерні технології в сучасному видавничому процесі», «Інформаційно-комунікаційні засоби навчання», «Практикум з української мови», «Теорія і практика перекладу». Автор монографії «Дистрибутивні характеристики предикатів стану в українській літературній мові» (2016). Має близько 20 публікацій.