1. Криворізький державний педагогічний університет запрошує на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю.

2. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі раніше здобутої вищої освіти конкурсний відбір здійснюється у межах вакантних місць ліцензованого обсягу за середнім балом додатка до диплома бакалавра.

3. Фінансування навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю в Університеті, якщо за станом здоров’я вони втратили можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії, та в інших випадках, передбачених законом.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю в Університеті, якщо вони мають направлення на навчання, видане державним (регіональним) замовником відповідно до законодавства.

1. Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі раніше здобутої вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) на другий курс за іншою формою навчання в межах вакантних місць ліцензованого обсягу, проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії

Терміни

Початок прийому заяв та документів

15 липня 2017 року

Закінчення прийому заяв та документів

15 серпня 2017 року

Терміни зарахування вступників: