розповсюдити

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас особисто скористатися послугами консультаційного пункту, що розпочинає діяти на базі приймальної комісії нашого університету з 29.06.2017 у кабінетах 118 та 130 головного корпусу університету (пр. Гагаріна, 54).

Наші фахівці нададуть кожному абітурієнту за бажанням кваліфіковану допомогу у створенні власного електронного «Кабінету вступника».

До ваших послуг також повне та оперативне інформаційне забезпечення всіх етапів «Вступної кампанії – 2017». У нас кожен зможе дізнатися останні новини про перебіг вступної кампанії, ознайомитися з алгоритмом подання й обробки документів, отримати актуальні відомості щодо розкладу і результатів вступних випробувань тощо.

Нагадуємо, що подання заяв в електронній формі для вступу до ВНЗ розпочинається з 12.07.2017.

Документи, які необхідно мати при собі для особистої реєстрації:
- атестат про повну загальну середню освіту + додаток;
- сертифікат ЗНО;
- 1 фотокартку 3х4.

Консультаційний центр КДПУ працює для Вас. Залишаймося на зв’язку!