Фіксований обсяг державного замовлення
У 2017 році для спеціальностей педагогічного профілю обсяги державного замовлення визначаються й точно фіксуються з самого початку вступної кампанії. Абітурієнти конкурують між собою в межах спеціальності одного університету, а не всіх ВНЗ України.
Поєднання спеціальностей
Навчання в університеті ведеться за поєднаними спеціальностями, (спеціалізаціями), що надає випускнику широкі можливості працевлаштування. Так, за власним вибором можна отримати кваліфікацію вчителя хімії та інформатики, або фізики та математики, або історії та географії, або англійської та німецької мов і зарубіжної літератури, або вчителя біології та практичного психолога, або вчителя української мови і літератури та редактора освітніх видань. Вибір додаткової спеціальності (спеціалізації) – за вступником!
Кваліфікований викладацький склад
 Навчально-виховний процес в університеті забезпечують понад 350 викладачів високої кваліфікації, майже 70 відсотків яких мають наукові ступені та вчені звання, зокрема докторів наук, професорів – 32. Освіта в КДПУ – це високий рівень викладання, вимогливість, справедливість, відкритість, творча співпраця викладачів зі студентами.
Висока академічна стипендія
Розмір звичайної академічної стипендії – 1100 грн., а для студентів університету, які навчаються за спеціальностями Математика, Фізика, Інформатика, Біологія, Хімія, встановлено академічні стипендії в підвищеному розмірі – 1400 грн. Відмінники можуть розраховувати на стипендію у 2037 грн. на місяць.
Забезпеченість гуртожитком
За потреби студенти університету стовідсотково забезпечуються житлом у гуртожитку, де створені всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку.
Навчання від бакалавра до доктора наук
Університет надає можливість навчання за всіма рівнями вищої освіти. Випускники-бакалаври мають змогу вступити на півторарічну магістратуру, після завершення якої найкращі можуть продовжити навчання в аспірантурі для здобуття ступеня доктора філософії.
Цікаве студентське життя: освіта, наука, дозвілля
Студенти університету не тільки відвідують навчальні заняття. Вони починають і серйозну наукову діяльність: олімпіади, конкурси наукових робіт, конференції, вебінари, досліди, експерименти. Але студентське життя – це ще й участь у діяльності студентського клубу, а також конкурси, фестивалі, змагання, концерти, вечори, цікаві зустрічі, туристичні подорожі.
Традиції та інновації
Для проведення традиційних занять в університеті створено спеціалізовані лабораторії та кабінети, оснащені необхідною технікою та матеріалами, зокрема хімічні, біологічні, фізичні, майстерні, танцювальні та спортивні зали. Водночас у навчальному процесі є місце для інновацій: елементи дистанційного навчання, комп’ютерне тестування, новітні методики викладання, навчання на платформі MOODLE.
Практична підготовка
 Навчання в університеті передбачає низку навчальних і виробничих практик. Так, це пленери для студентів мистецьких спеціальностей, виїзні польові та туристичні практики для студентів спеціальностей природничого спрямування, практики психолого-педагогічні, обчислювальні, технологічні. Виробничу педагогічну практику студенти проходять в освітніх закладах міста.
Міжнародний досвід
Університет усіляко сприяє участі студентів у різноманітних міжнародних освітніх і культурних програмах, мистецьких заходах, громадських ініціативах. Випускники університету працюють у Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Греції, Китаї та в інших країнах світу.
Універсальність отриманої освіти
Педагогічна освіта має ґрунтовний характер і дозволяє отримати базові знання з основних фундаментальних наук, що сприяє успішному формуванню навичок саморозвитку та самоосвіти, успішній адаптації до вимог сучасного життя, підвищення мобільності та конкурентоспроможності. Усе це відповідає сучасній освітній парадигмі «освіта протягом життя».
Широкі можливості працевлаштування
Випускники університету ефективно працюють та займають різні посади в усіх основних сферах і галузях суспільної та виробничої діяльності, зокрема: освітній, адміністративній, мистецькій, краєзнавчій, екологічній, соціальній, психологічній, технологічній, видавничій, спортивній. Серед тих, хто був нашими студентами, — вчителі шкіл, викладачі університетів, керівники закладів освіти, науковці, працівники державних, громадських та суспільно-політичних організацій, впроваджувачі новітніх інформаційних технологій, успішні бізнесмени й журналісти. Пораду та допомогу студенти можуть отримати в університетському Центрі сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28