На підготовчих курсах у групі "Історія України" відбулась зустріч студентів факультету географії, туризму та історії зі слухачами. Студенти розповіли про традиції факультету, особливості організації та проходження практики, поділились спогадами про різноманітні навчальні ситуації.

1914

Закінчили роботу посилені 5-місячні підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури та англійської мови та 2-місячні експрес-курси з поглибленого вивчення біології. Усі слухачі успішно виконали вимоги, що передбачені навчальним планом. У відгуках слухачі вказали, що навчальна діяльність була спрямована на актуалізацію усієї інформації з певної навчальної дисципліни, виправлення прогалин у знаннях, глибоке розуміння   навчального матеріалу.

1913


22-23 квітня 2017 р. на підготовчих курсах КДПУ відбулися заходи профорієнтаційного спрямування «Мій вибір професії».
Студенти факультету української філології, що раніше навчались на підготовчих курсах, надали вичерпну інформацію про переваги навчання в КДПУ. Слухачі підготовчих курсів № 1,5 «Українська мова», № 3 «Українська література» на зустрічі зі студентами та викладачами факультету української філології привели своїх однокласників та учнів 9-10-х класів шкіл, що зацікавлені в набутті професії вчитель.
Школярі мали можливість задати будь-які запитання викладам (доц. Журба С. С., доц. Бузько С. А., доц. Коломієць Н. Є., доц. Яременко Н. В., доц. Кравцова І. А., доц. Мельник Н. Г.), почути найактуальнішу інформацію про специфіку підготовки до ЗНО, поспілкуватись у неформальній атмосфері зі студентами. Учасники діалогу отримали вичерпні відповіді на усі питання, що стосувалися навчання в КДПУ, особливостей приймальної комісії, роботи підготовчих курсів на 2017-2018 н.р.
Зі слухачами групи «Англійська мова» проведено круглий стіл «Ділимось досвідом». Студенти провели невеликі розмовні тренінги у вигляді рольових ігор та обговорень.

1755

22-23 квітня 2017 р.  на підготовчих курсах КДПУ відбудуться заходи профорієнтаційного спрямування «Мій вибір професії». Головна мета заходів – надати слухачам підготовчих курсів вичерпну інформацію про переваги навчання в КДПУ.

22.04.2017 – на базі груп № 1,5 «Українська мова», № 3 «Українська література»  - профестафета слухачів із студентами факультету української філології, що раніше навчались на підготовчих курсах.

22.04.2017 – на базі групи № 6 «Біологія» - бесіда зі студентами 1 курсу природничого факультету.

23.04.2017 – на базі груп № 2 «Історія України», №4 «Англійська мова» - круглий стіл «Ділимось досвідом».

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО  ВСІХ  БАЖАЮЧИХ  ДО  ДІАЛОГУ!

 За більш детальною інформацією звертайтесь:

м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б.26, каб. №3;

телефон для довідок: (0564) 74-25-62.

1684

Із 4 березня 2017 р. в КДПУ розпочали роботу 2-Х МІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ ЕКСПРЕС-КУРСИ до зовнішнього незалежного оцінювання З БІОЛОГІЇ.

Викладання забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до навчання в групі.
За довідками звертатись: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б. 26, каб. 3.
Тел. 74 – 25 - 62

1352

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАБИРАЄ СЛУХАЧІВ НА ДВОМІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ

ЕКСПРЕС-КУРСИ З ПОГЛИБЛЕНОГО ВИВЧЕННЯ ПРОФІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

-         МАТЕМАТИКА;

-         БІОЛОГІЯ;

-         ФІЗИКА;

-         ХІМІЯ;

-         ГЕОГРАФІЯ;

-         ІСТОРІЯ УКРАЇНИ;

-         АНГЛІЙСЬКА МОВА;

-         УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА.

 

На підготовчих курсах нашого університету висококваліфікованими та досвідченими викладачами укладено унікальну експрес-програму, що дозволить максимально актуалізувати знання та інтенсифікувати навички виконання тестових завдань із фундаментальних дисциплін під час  зовнішнього незалежного оцінювання 2017 р.

Програма курсів  розрахована на 150 годин та орієнтована на посилене вивчення однієї базової дисципліни.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь:

м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б.26, каб. №3;

телефон для довідок: (0564) 74-25-62.

1199

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЩОРІЧНО ПРОВОДИТЬ НАБІР СЛУХАЧІВ НА 8-МИ та 5-ТИ МІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

ПРОГРАМА КУРСІВ

Інтенсивний 8-ми або 5-ти місячний підготовчий курс  із кожної дисципліни складається з лекційних та практичних занять і контрольних робіт. Контроль знань слухачів підготовчих курсів проводиться шляхом виконання тестових завдань, написання поточних і підсумкових контрольних робіт. Робота підготовчих курсів спрямована на ретельну підготовку до тестування в Українському центрі оцінювання якості освіти та навчання у вищих навчальних закладах. Робочі програми курсів розроблено відповідно до навчального плану, їх зміст орієнтовано на поглиблення, узагальнення та систематизацію знань слухачів. Разом із тим під час навчання на підготовчих курсах слухачі не тільки поглиблюють свої знання, а й отримують можливість швидше адаптуватися до умов навчання в університеті, знайомляться із вимогами й кращими традиціями навчального закладу, особливостями та специфікою обраної професії.

 ГРАФІК ЗАНЯТЬ

Заняття на курсах відбуваються  у  вихідні дні. Подібний графік занять дозволяє слухачам оптимально синхронізувати протягом навчального року взаємопов’язані процеси: навчання в школі, та поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. Слід відзначити, що абітурієнти протягом усього часу навчання мають можливість користуватися бібліотечним фондом Криворізького державного педагогічного університету та методичною базою центру до університетської та післядипломної освіти, розробками та методичними комплексами викладачів курсів.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладання навчальних дисциплін доуніверситетської підготовки забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи. Це викладачі провідних кафедр університету, таких як: української мови, української та світової літератур, історії України, математики, англійської мови, біології та екології, фізики, хімії, географії та ін.

 ПРИ ВСТУПІ СЛУХАЧІ ПОДАЮТЬ:

  • заяву на ім’я ректора університету встановленого зразка;
  • договір про надання послуг встановленого зразка;
  • паспорт або свідоцтво про народження слухача (оригінал та копія);
  • паспорт замовника /для неповнолітніх (оригінал);
  • копію квитанції про оплату відповідно до кількості предметів.

 

За довідками звертатись: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б. 26, каб. 3.

Тел. 74 – 25 - 62

940

ВІДГУКИ СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ

 

Зіренко  Юлія

Студентка 4-го курсу факультету української філології

  Коли я визначилась із майбутньою професією, одразу захотіла дізнатись про  можливість відвідування підготовчих курсів в університеті. Особисто для мене навчання на курсах стало можливістю отримати усі необхідні знання для здачі ЗНО, оскільки на заняттях завжди панувала  доброзичлива атмосфера; викладачі курсів пропонували цікавий та надзвичайно актуальний добір матеріалів для опрацювання. Хочеться подякувати  їм за творчий підхід та професіоналізм.

Гаврилова Марина

Студентка 3-го курсу факультету української філології  

  На курси я прийшла через 8 років після закінчення школи. Мені надзвичайно сподобалось те, що на відміну від школи, в поведінці викладачів курсів не переважає авторитаризм. Заняття побудовано так, що ми самі маємо дати оцінку подіям творів, літературних фактів, історичних подій… Я відчула себе здатною самостійно аналізувати твори, мислити над проблемами. Викладач орієнтувала нас на те, щоб ми не заучували відповіді з критичних матеріалів підручника, а вчились висловлювати свою думку. Саме ці настанови допомогли в написанні власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури…

Григоренко Ганна

Студентка 1-го курсу факультету іноземних мов

  На жодному занятті з я не нудьгувала. Ми робили різноманітні досліди, виконували лабораторні завдання. Ніколи не виникало напруги під час опитування або байдужості до сприймання нового матеріалу. У групі склалася доброзичлива атмосфера. Ми і досі спілкуємося, зустрічаємося у вихідні дні, хоча вступипи навчатись на різні факультети університету.

У центрі працюють справжні професіонали, вони з розумінням ставляться до побажань та прохань слухачів.

 

Кравцов Олександр

Студент 1-го курсу природничого факультету (БП – 16)

    На курсах я успішно був підготовлений до всіх контрольних робіт з біології (поглиблений курс для КОЛІ). Одержав перемогу в МАН з екології та біології. Склав ЗНО з біології на 186 балів. Конспекти з історії України і зараз допомагають у підготовці до практичних занять. Щиро дякую викладачам курсів!

Саєнко Оксана

Студентка 3-го курсу факультету української філології.

    Минуло три роки, а я ще й досі пам’ятаю заняття з української літератури Яременко Н.В. та української мови Бузько С.А.. Безмежно вдячна за можливість навчатися на факультеті української філології. УМЛ – потужний фундамент нашого міста, регіону, області, держави!

941
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша