ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЩОРІЧНО ПРОВОДИТЬ НАБІР СЛУХАЧІВ НА 8-МИ та 5-ТИ МІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

ПРОГРАМА КУРСІВ

Інтенсивний 8-ми або 5-ти місячний підготовчий курс  із кожної дисципліни складається з лекційних та практичних занять і контрольних робіт. Контроль знань слухачів підготовчих курсів проводиться шляхом виконання тестових завдань, написання поточних і підсумкових контрольних робіт. Робота підготовчих курсів спрямована на ретельну підготовку до тестування в Українському центрі оцінювання якості освіти та навчання у вищих навчальних закладах. Робочі програми курсів розроблено відповідно до навчального плану, їх зміст орієнтовано на поглиблення, узагальнення та систематизацію знань слухачів. Разом із тим під час навчання на підготовчих курсах слухачі не тільки поглиблюють свої знання, а й отримують можливість швидше адаптуватися до умов навчання в університеті, знайомляться із вимогами й кращими традиціями навчального закладу, особливостями та специфікою обраної професії.

ГРАФІК ЗАНЯТЬ

Заняття на курсах відбуваються  у  вихідні дні. Подібний графік занять дозволяє слухачам оптимально синхронізувати протягом навчального року взаємопов’язані процеси: навчання в школі, та поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. Слід відзначити, що абітурієнти протягом усього часу навчання мають можливість користуватися бібліотечним фондом Криворізького державного педагогічного університету та методичною базою центру до університетської та післядипломної освіти, розробками та методичними комплексами викладачів курсів.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладання навчальних дисциплін доуніверситетської підготовки забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи. Це викладачі провідних кафедр університету, таких як: української мови, української та світової літератур, історії України, математики, англійської мови, біології та екології, фізики, хімії, географії та ін.

ПРИ ВСТУПІ СЛУХАЧІ ПОДАЮТЬ:

• заяву на ім’я ректора університету встановленого зразка;
  • договір про надання послуг встановленого зразка;
  • паспорт або свідоцтво про народження слухача (оригінал та копія);
  • паспорт замовника /для неповнолітніх (оригінал);
  • копію квитанції про оплату відповідно до кількості предметів.

За довідками звертатись: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б. 26, каб. 3.

Тел. 74 – 25 - 62

Жовтень 2017