Кафедра загальної та вікової психології
Криворізький державний педагогічний університет

Кафедра загальної та вікової психології Криворізького державного педагогічного університету запрошує зацікавлених осіб долучитися до видання 8 випуску збірника наукових праць

"АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЇ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ"

Тематичні напрямки видання:

1. Теоретико-методологічні аспекти дослідження проблем становлення особистості у сучасній психологічній науці.
  2. Варіативність психічного розвитку особистості на різних вікових етапах.
  3. Психолого-педагогічний супровід суб’єктів навчально-виховного процесу.
  4. Соціально-психологічний контекст суб’єктогенезу особистості в сучасному інформаційному суспільстві.
  5. Актуальні питання психокорекції та психологічної допомоги в умовах неперервної освіти.

До публікації у збірнику приймаються авторські статті українською, російською, англійською, польською мовами із теоретико-методологічних питань, узагальнення емпіричного досвіду, прикладні дослідження.

Матеріали для публікації просимо надати на кафедру загальної та вікової психології КДПУ до 28 лютого 2018 року

Друкування наукових статей здійснюється за кошти авторів.

ДЕТАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЇ СТАТТІ

Грудень 2017