Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

фото Халік

КАНДИДАТ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Освіта:  Криворізький державний педагогічний інститут: спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (українська). Практична психологія»; кваліфікація «вчитель мови та літератури (української). Практичний психолог в закладах освіти» (2004 р.); аспірантура Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, 2007-2011 рр).

Тема кандидатської дисертації: «Тривожність як чинник дезадаптації практичних психологів-початківців»; 19.00.07 педагогічна та вікова психологія (захищено у 2011 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова)

Навчальні курси: "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", «Соціальна психологія».

Коло наукових інтересів: психологія розвитку, соціальна психологія, психологія сім’ї, системне сімейне консультування та психотерапія.

Коло інтересів у галузі практичної психології: системне сімейне консультування та психотерапія.

Має понад 35 публікацій.