Кафедра загальної та вікової психології
Криворізький державний педагогічний університет

мАЛІЦЬКА 2

Кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта:  Криворізький державний педагогічний інститут : спеціальність «Біологія з додатковою спеціальністю хімія»; кваліфікація «вчитель біології та хімії» (1980 р.). аспірантура Криворізького державного педагогічного інституту (1992-1995 рр.), докторантура Криворізького державного педагогічного університету (2000-2003 рр. ).

Тема кандидатської дисертації:  «Формування професійної емпатії у майбутніх учителів»; 13.00.01 теорія та історія педагогіки  (захищено у 1996 р. в Кіровоградському педагогічному інституті).

Навчальні курси: "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", «Соціальна психологія».

Коло наукових інтересів: соціальна психологія, педагогічна психологія, професійні деформації.

Коло інтересів у галузі практичної психології: Дидактогенія, професійні деформації.

Має понад 45 публікацій.