Кафедра загальної та вікової психології
Криворізький державний педагогічний університет

Ткаченко1

Кандидат психологічних наук, доцент

Освіта:  Криворізький державний педагогічний інститут: спеціальність «Біологія з додатковою спеціальністю хімія»; кваліфікація «вчитель біології та хімії» (1993 р.);  курси психологів Центру навчання працівників освіти Управління народної освіти Дніпропетровського Облвиконкому, Міністерство народної освіти України (1991-1992), кваліфікація: практичний психолог; аспірантура Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, 2001-2004 рр).

Тема кандидатської дисертації:  «Формування у майбутніх практичних психологів прийомів розуміння психологічної ситуації клієнта»; 19.00.07 педагогічна та вікова психологія (захищено у 2011 р. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова).

Навчальні курси: «Психологія», "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", «Соціальна психологія».

Коло наукових інтересів: проблематика наукового розуміння особистого та особистісного досвіду; проблематика структури особистого досвіду, механізмів його усвідомлення та впливу на подальший психічний розвиток особистості; проблема взаємозв’язку і взаємовпливу зовнішнього та внутрішнього діалогу, діалогічної спрямованості особистості, зокрема особистості майбутніх учителів та психологів; проблематика моделювання текстуального простору різних життєвих ситуацій, самопроектування особистості.

Коло інтересів у галузі практичної психології: просвітницька і профілактична робота, психологічна діагностика і консультування, індивідуальна і групова психологічна корекція та психотерапія.

Має понад 40 публікацій.

Грудень 2017