Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання
Факультет дошкільної і технологічної освіти
6 квітня на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею відбулася науково-практична конференція «Теоретико-методичні основи підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці».
У ній взяли участь академік-секретар Національної Академії педагогічних наук України доктор педагогічних наук, професор Н. Г. Ничкало, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Л. М. Сергеєва, представники Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, міської влади, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, представники факультету дошкільної та технологічної освіти – кандидат педагогічних наук, доцент Н. П. Волкова, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання, доктор педагогічних наук, доцент О. О. Лаврентьєва, завідувач кафедри педагогіки та методики технологічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент Л. О. Савченко.
IMG 8073
Проблематика конференції торкнулась питань інтеграційних процесів в професійній освіті, сучасних освітніх технологій у розвитку та управлінні освітою, теорії та методики професійної підготовки конкурентоздатних фахівців.
Учасники конференції підкреслили актуальність спільного пошуку нового змісту, форм і методів професійної підготовки відповідно до сучасних стандартів, підтримали ініціативу щодо необхідності співпраці широких верств суспільства й роботодавців із освітньою сферою, впровадження інноваційних підходів до неперервного розвитку випускника професійного навчального закладу.IMG 8078
Листопад 2017