Головний корпус КДПУ

Звітно-виборна конференція ППО КДПУ

Змагання з аеробіки

Іспит на музично-хореографічному відділенні

• Науково-практична конференція Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві

Науково-практична конференція "Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві"

Святковий захід до дня народження Т. Г. Шевченка

Студент року

Ресурси
22 травня 2020 року було визначено переможців ІІІ Учнівського конкурсу
Протягом тижня, у період з 19 по 22 травня 2020 року, у Криворізькому педагогічному
25 травня 2020 року відбулася нарада при ректорі університету у форматі
19 травня 2020 року пройшли студентські наукові онлайн-читання, приурочені
Викладачі й студенти факультету іноземних мов використовують засоби дистанційного
Попередні »

ПРОБНИЙ ЕКЗАМЕН З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

До уваги студентів І курсу всіх спеціальностей! 27 травня о 13:30 відбудеться пробний екзамен з іноземної мови (англійська) на платформі Moodle («Факультет іноземних мов» -> «Кафедра англійської мови з методикою викладання»).

Пробний екзамен є тренувальним випробуванням на 40 хвилин; він має на меті ознайомлення студентів із процедурою і формою проведення офіційного екзамену. Зміст пробного екзаменаційного завдання буде спрощено, що скоротить час на його виконання порівняно з офіційним екзаменом, проте структура пробного іспиту залишиться незмінною.

За результатами пробного екзамену студенти можуть отримати додаткові бали.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: онлайн-марафон

Абітурієнти, батьки, вчителі! Запрошуємо на онлайн-марафон "День відкритих дверей КДПУ", що відбудеться 30 травня 2020 року об 11.00 наживо.

Цього дня керівництво, викладачі та студенти університету презентуватимуть спеціальності 8 факультетів на нашому YouTube-каналі

Детально на нашій сторінці у фейсбук!

Віддалений доступ до Scopus

Шановні науковці КДПУ! У зв'язку з продовженням дії карантину на території України радимо скористатися можливостями віддаленого доступу до бази наукових цитувань Scopus.

На ваші адреси електронної пошти надіслано пропозицію створити профіль користувача Scopus, щоб отримати можливість скористатися ресурсами цієї наукометричної бази даних.

Конкурс НПП (травень-червень)

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету. Детально