Головний корпус КДПУ

• Фізико-математичний факультет
  • Природничий факультет
  • Психолого-педагогічний факультет
  • Факультет дошкільної та технологічної освіти
  • Факультет іноземних мов
  • Факультет мистецтв
  • Факультет української філології
  • Факультет географії, туризму та історії
Ресурси
Вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно
  19 липня 2018 року вступна кампанія перетнула свій екватор. Хоч про закінчення
Два роки поспіль команда прес-центру бере участь у проекті, який здійснений за
Триває прийом заяв для вступу до Криворізького державного педагогічного
 12 липня 2018 року розпочалася подача електронних заяв для вступу до закладів вищої
Попередні »

Підготовка за подвійними спеціальностями та спеціалізаціями в КДПУ

До уваги вступників Криворізького педагогічного! Нагадуємо, що підготовка в КДПУ здійснюється, як правило, за подвійними спеціальностями та спеціалізаціями. Поряд з основною спеціальністю абітурієнт має змогу опанувати додаткову спеціальність або спеціалізацію.

На факультеті іноземних мов студенти одночасно вивчають дві іноземні мови:

• 014 Середня освіта (Мова та література німецька), додаткова (предметна) спеціальність – 014 «Середня освіта» (Мова та література англійська).
  • Середня освіта (Мова та література російська), додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова та література англійська).
  • 014 Середня освіта (Мова та література англійська) додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова і література німецька).

Запрошуємо дізнатися більше про додаткові спеціальності та спеціалізації університету!

Вступ на базі ОКР «молодший спеціаліст»: бюджет

До уваги фахівців з дипломом ОКР «молодший спеціаліст»! У Криворізькому державному педагогічному на основі диплома ОКР «молодший спеціаліст» здійснюється підготовка фахівців на освітньому рівні «бакалавр» на бюджетних місцях за спеціальностями. Детальніше

Графік роботи приймальної комісії

Шановні абітурієнти! Повідомляємо графік роботи приймальної комісії на час вступної кампанії.

Вступники можуть звертатися за адресою: проспект Гагаріна, 54. Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00 – 14.00), субота з 9.00 до 14.00.

Контакти: моб. тел. 068 265 95 77; e-mail: admissions@kdpu.edu.ua

Можна поставити запитання через Зворотний зв'язок у рубриці Вступнику.

Консультаційний пункт КДПУ на допомогу абітурієнтам

З 2 липня в Україні розпочинається Вступна кампанія-2018. Задля всебічної допомоги абітурієнтам на базі університету розпочинає роботу консультаційний пункт.  Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу у створенні електронного кабінету вступника (з 02.07), а також подання електронних заяв (з 11.07). Детально про графік роботи

ВИПУСКНИКИ КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО: ІСТОРІЇ УСПІХУ

Липень 2018