Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

2015-2016 н. p.

№ п/п Назва Фак-т Курс Переможці
1

Проведення конкурсу з фонетики

АНФ 2

І-Кучинська О.

ІІ-Передерій А.

ІІІ-Копійка Г.

2

Проведення олімпіади з англійської мови 1 етап – лексико-граматичне завдання;

2 етап – завдання з аудіювання

АНФ 3

І-......................

ІІ- Куранова М.

ІІ. Кияшко О.

ІІІ-Бондаренко В.

3

Проведення олімпіади з англійської мови 1 етап – лексико-граматичне завдання;

2 етап – завдання з літератури

АНФ 4

І- ---------------

ІІ-Хоцька К.

ІІ-Лагода В.

ІІІ-Приходько О.

ІІІ-Фролова К.

Завдання для студентів ІІІ курсу АНФ передбачало лексико-граматичний тест, читання та аудіювання. Лексично-граматичний тест виявив недоліки в знаннях студентів, зокрема труднощі у вживанні прийменників та артиклів.

У цілому, під час олімпіади був продемонстрований досить високий рівень знань студентів, а також їх бажання додатково працювати над англійською мовою. Проведення олімпіади  виявило необхідність розробки додаткових творчих завдань за вибором, можливо, створення певних письмових проблемних ситуацій для студентів, які бажають отримувати більш високі бали.

Олімпіада з англійської мови на ІV курсі АНФ містила такі завдання: аудіювання, лексико-граматичний тест та написання есе. Запропоновані завдання було складено з урахуванням визначеного програмою рівня граматичної, лексичної та мовленнєвої компетенції студентів, а також з урахуванням типових вимог та завдань, що пропонуються учасникам всеукраїнських студентських олімпіад з англійської мови. Результати олімпіади виявили середній рівень знань студентів. Аналіз робіт свідчить, що  студенти досить добре справилися із завданнями з аудіювання, але мають деякі труднощі у вживанні фразових і модальних дієслів та ідіом. Викладачам слід більше уваги звернути на роботу з нехудожніми текстами, які входять до програми на тестуванні TOEFL.

 

989
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31