Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

21 листопада на факультеті іноземних мов була проведена кураторська година на тему: “Гідність та свобода кожного українця - найвища людська цінність”, яку підготували викладачі кафедри англійської філології разом зі студентами груп АНФ-15-1 та НАФ-15-1.

Мета кураторської години: ознайомити студентів з історією виникнення свята, пояснити поняття “гідність” та “свобода”; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави. 

49

3138

Традиційно, наприкінці жовтня на факультеті відбувається святкування студентами-третьокурсниками Хелловіна.31 жовтня на занятті студенти третього курсу навчання разом з викладачами Томіліною А.О. та Малоіван М.В. організували святкування "Хелловін". Цікаві завдання, конкурси, запитання  та ігри ("Guessing the Character", "Charades", 'Mime" etc.) додали особливої атмосфери під час вивчення англійської мови. Студенти поринули в атмосферу таємничості свята, популярного в країні, мову якої вивчають, а також приміряли на себе роль містичних героїв, заспівали пісню "This is Haloween" та розповідали один одному містичні історії. 

 

40

2981

 

Школярі відкрили для себе факультет іноземних мов.26

Учні 9-11 класів відвідали факультет іноземних мов. Під час екскурсії факультетом декан факультету Штельмах Галина Борисівна та заступник декана Зоренко Ірина Станіславівна познайомили школярів з особливостями навчання на факультеті іноземних мов та організацією навчального процесу в Криворізькому державному педагогічному університеті. Діти також мали можливість відвідати заняття з Практичноого курсу англійської мови. Студенти факультету продемонстрували школярам свої вміння під час озвучування мультиплікаційних фільмів. Школярі спробувати свої сили в озвучуванні мультиплікаційного фільму "Partly Cloudy".

2979

Учні 9-11 класів відвідали факультет іноземних мов. Школярі долучилися до святкування “Хелловін” та мали можливість дізнатися більше про традиції англомовних країн. Студенти-третьокурсники групи АНФ-15-1/1 підготували різноманітні конкурси та завдання. Спілкування відбувалося англійською мовою у дружній атмосфері.

30

2980
Виховна робота здійснюється згідно з «Концепцією виховання дітей та молоді в національній системі освіти» та «Концептуальними принципами гуманітарної освіти в Україні». Виховна робота спрямована на забезпечення необхідних умов для самореалізації студента, виховання правової, мовної та духовної культури особистості студентів; для формування світогляду студентів; для повноцінного розвитку молоді, а також для формування висококваліфікованих фахівців. Відповідно до цього на факультеті окреслено основні напрями виховної роботи, а саме: національно-патріотичне виховання (громадянська позиція), художньо-естетичне, трудове, екологічне та сімейне  виховання, фізична культура та здоровий спосіб життя, соціальний захист найбільш уразливих категорій студентства, діяльність органів студентського самоврядування, екскурсійне обслуговування.

912
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31