Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

WELCOME TO THE UNIVERSITY: зустріч із першокурсниками

Нещодавно факультет іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету гостинно відчинив двері першокурсникам – майбутнім вчителям іноземної мови. Серед них – бакалаври спеціальності Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література. 2 вересня 2024 року викладачі кафедри англійської філології організували зустріч із студентами першого курсу, на якій розповіли про особливості навчання на спеціальності. Завідувач кафедри англійської філології, кандидат педагогічних наук, доцент І. С. Зоренко привітала студентів з новим освітнім етапом дорослого життя, представила викладачів кафедри, а також ознайомила з загальними правилами навчального процесу; кандидат педагогічних наук, доцент І. А. Дирда та викладач кафедри І. П. Шуміліна розповіли про специфіку головних предметів – практичного курсу англійської мови, практичної граматики і практичної фонетики англійської мови, а кандидат педагогічних наук, доцент О. О. Пальчикова наголосила на необхідності успішного навчання упродовж чотирьох бакалаврських років як запоруки вступу до магістратури. Корисні напутні поради прозвучали з вуст нинішніх студентів-бакалаврів: Е. Ізмаїлова, Є. Чайка та О. Шпілякова поділилися зі своїми молодшими колегами досвідом, розповіли про студентське самоврядування.

Викладачі і студенти бажають першокурсникам групи АЗЛ-24 незабутніх студентських років, успіхів у навчанні, нових друзів і цікавого дозвілля під мирним небом!

зустріч_1_курс_та_кафедра1.png

Вересень 2024