Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Викладачами кафедри англійської філології 24 лютого о 10.00 було проведено тренувальне зовнішне незалежне оцінювання з англійської мови. У тесті використано аутентичні матеріали, які максимально наближені до вимог офіційного незалежного оцінування. Учасників тестування було ознайомлено з особливостями, структурою та вимогами до складання ЗНО. Завдання поділено на такі частини: аудіювання, читання, використання мови та письмо.

unnamed 22

Метою тренувального тестування був моніторинг готовності учнів до ЗНО та виявлення аспектів, які викликають труднощі задля того, щоб мотивувати та сприяти більш поглибленому вивченню теми та попередити ідентичні помилки під час офіційного ЗНО. Особливу увагу приділено частині 'Аудіювання', позаяк вона є новою в цьому році та викликає певні труднощі.

Викладачі кафедри англійської філології доклали певні зусилля, щоб створити максимально наближену атмосферу до ЗНО та дати змогу учасникам спробувати свої сили. Реєстрація була доступна з 20 січня по 12 лютого. Всього зареєструвалося 398 осіб, з них 54 учня спеціалізованих шкіл та 15 іногородніх осіб. Явка на час тестування склала 225 особи, серед них 36 учнів спеціалізованих шкіл та 8 іногородніх.

Підводячи підсумки тестування, маємо наступні результати: найвищій результат 62 бали з 72 можливих, 59 із 72 та 52 із 72. Більшість учнів мають результат від 30 до 40, що свідчить про певні труднощі у використанні різних аспектів мови. Найважча частина тренувального тестування - 'письмо'. Більшість учасників не змогли у повній мірі розкрити проблему, яку запропоновано в завданні. Було порушено вимоги до структури письма неофіційного стилю.

В цілому, тестування мало позитивний результат, оскільки сприятиме подальшому удосконаленню знань учнів.

Дякуємо учням за інтерес до факультету іноземних мов та за довіру викладачам кафедри англійської філології. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Хочемо висловити свою найщирішу вдячність усім викладачам кафедри англійської філології, завдяки яким тестування було організовано, проведено та матеріально-технічно забеспечено.

unnamed 24

unnamed 25