Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

43952971 2231076057168679 2261556927114772480 n

Викладачі кафедри Єловська Юлія Володимирівна та Поляренко Валерія Сергіївна брали участь у тренінгу "Storytelling about Technical City". Лектор Фред Вілліамс протягом 4-денного тренінга ознайомив слухачів з формами написання коротких історій, представив багато важливих та цікавих порад для їх написання.

За результатами проходження тренінгу викладачі Єловська Ю.В. та Поляренко В.С. у вересні провели науково-методичний семінар на кафедрі щодо корисних порад для написання есе, використовуючи елементи написання форм історій.

Так, викладачі представили форми написання есе-розповідей, які запропонував Курт Воннеґут.

300px Kurt Vonnegut 1972

Курт Воннеґут, як письменник, запропонував декілька цікавих та важливих стратегічних кроків для успішного написання розповіді. Зокрема:

1) потрібно використовувати раціонально час читачача;

2) повинен бути один головний герой, який буде мати взлети та падіння протягом усією сюжетної лінії;

3) кожне речення має відображати динаміку розвитку;

4) намагатися переходити якомога швидше до кінця історії;

5) бути жорстоким до свого героя, адже саме це викликає симпатію читача та співпереживання;

6) писати лише для однією людини;

7) надавати читачеві такий об'єм інформації, щоб він міг сам намагатися закінчитти історію, здогадатися про заверешення сюжету.

Детальніше із порадами до написання есе такого формату можна ознайомитися у презентації, яку підготували Єловська Ю.В. та Поляренко В.С.

Також наприкінці семінару викладчі кафедри мали змогу оцінити приклади есе, оформлених за вище наведеними вимогами та рекомендаціями.