Аспірантура
Криворізький державний педагогічний університет

ОБИРАЄМО ТЕМУ ДОСЛІДЖЕННЯ

На етапі вступу на навчання до аспірантури здобувачі подають дослідницьку пропозицію, невеликий за обсягом науковий текст, що презентує коло власних наукових інтересів, у якому обгрунтовують тематику майбутнього дослідження, доцільність його проведення, пропонують стратегію дослідницького пошуку та можливі шляхи розв'язання поставлених завдань. Наукова проблема обирається вступником самостійно або ж погоджується із передбачуваним науковим керівником. Презентація дослідницької пропозиції і її оцінювання відбувається на вступному іспиті зі спеціальності, як його складова. Вимоги до дослідницької пропозиції сформульовано в програмах вступних іспитів з відповідних спеціальностей.

ЗАТВЕРДЖУЄМО ТЕМУ

Впродовж двох місяців після зарахування до аспірантури (жовтень, листопад) аспірант або науково-педагогічний працівник Університету, який здобуває ступінь доктора філософії поза аспірантурою, остаточно визначається з темою майбутнього дослідження і подає обґрунтування до вибору теми, узгоджене і підписане науковим керівником, для обговорення на засідання відповідної профільної кафедри.

ВИМОГА: Тематика дослідження аспіранта повинна відповідати науковим інтересам його керівника (визначається співпадінням ключових слів) і/або виконуватися у рамках комплексної науково-дослідницької роботи кафедри і/або відповідної наукової школи.

Профільні кафедри розглядають обґрунтування до вибору теми і після обговорення і схвалення подають її для затвердження на Вчену раду Університету (витяг з протоколу засідання кафедри про затвердження теми подається в аспірантуру).

Зміна теми наукового дослідження здійснюється за заявою здобувача ступеня доктора філософії або за поданням наукового керівника. Доцільність зміни теми наукового дослідження здобувача обговорюється на профільній кафедрі, після чого відповідне клопотання подається на розгляд Вченої ради університету.

 

14335
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30