Криворізький державний педагогічний університет

Про здобуття ступеня доктора філософії поза аспірантурою

в Криворізькому державному педагогічному університеті

Відповідно до чинних нормативних документів: Закону України “Про вищу освіту” (2014 р.), “Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)” (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року №261 із змінами 2019 р.) та “Положення про підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Криворізькому державному педагогічному університеті":

1. Особи, які професійно провадять науково-педагогічну діяльність (основне місце роботи) в Криворізькому державному педагогічному університеті (далі — КДПУ), мають право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії поза аспірантурою в КДПУ без переривання трудової діяльності або під час перебування у творчій відпустці.

2. Такі особи прикріплюються строком до п’яти років до кафедр на спеціальності, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.

3. Навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти осіб, які прикріплені до кафедр для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії поза аспірантурою, а також їх наукове керівництво здійснюється за кошти КДПУ.

У разі звільнення з роботи особа втрачає право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії поза аспірантурою в КДПУ.

4. Здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії поза аспірантурою проходять усі форми поточного та підсумкового контролю, що передбачені відповідною освітньо-науковою програмою та навчальним планом аспірантури з відповідної спеціальності.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРИКРІПЛЕННЯ  — З 03 ПО 28 ЖОВТНЯ ЩОРІЧНО

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ