Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі

вист070923

7 вересня 2023 року зав. відділу  комплектування та науково-бібліографічної інформації О. А. Дікунова підготувала тематичну книжкову виставку «Наукові дослідження доктора історичних наук Наталі Романець», на якій було представлено 25 джерел (монографії, підручники, збірники документів і матеріалів, автореферат докторської дисертації, статті з наукових журналів і збірників наукових праць).

вист070923

Виставка експонувалася під час презентації нової книги Наталі Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 р.р. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів».