Анонси і оголошення
  • Слайд 1
  • Слайд 2

Любов до Батьківщини починається з рідної домівки, з вулиці, на якій народився та зі школи, до якої ходив. Не знаючи історію своєї малої Батьківщини, сучасна молодь не навчиться цінити й поважати ті культурні надбання, на які так багата рідна Україна. Знаним дослідником історії Дніпропетровщини є голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, професор  НТУ «Дніпровська політехніка» Ігор Олександрович Кочергін, зустріч з яким відбулася 26 вересня 2018 року в читальній залі головного корпусу КДПУ. Сприяв проведенню цього заходу краєзнавець і дослідник історії Кривого Рога Ігор Анатолійович Рукавіцин.

25 вересня 2018 року студенти фізико-математичного факультету, викладачі  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Т. О. Дороніна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Н. І. Зеленкова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки І. А. Волощук, декан фізико-математичного факультету, доцент, кандидат педагогічних наук О. В. Віхрова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики, заступник декана фізико-математичного факультету І. С. Мінтій, працівники бібліотеки, представники засобів масової інформації міста зібралися в читальній залі головного корпусу КДПУ, щоб відзначити 100-річчя від дня народження видатного педагога-гуманіста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

заставка

24 травня 2018 року Літературна вітальня Криворізького педагогічного зустрічала шановних гостей: історика, археолога, краєзнавця Олександра Мельника, письменника й журналіста Володимира Стецюка, скульптора Олександра Канібора та волонтера, учасника Революції Гідності й російсько-української війни Олега Бусеня.

Gonchar zahid 19

15 травня 2018 року на базі бібліотеки Криворізького педагогічного відбувся літературний вечір, присвячений творчості видатного українського письменника ХХ сторіччя – Олеся Терентійовича Гончара. Зустріч шанувальників літератури стала черговою подією у низці заходів університету з нагоди 100-річчя від дня народження класика.

карч 37

27 квітня 2018 року у «Літературній вітальні» бібліотеки Криворізького педагогічного відбулась творча зустріч зі знаним криворізьким поетом і виконавцем авторської пісні Валерієм Карчем.

скиба 03.04.18 2

3 квітня 2018 року відбулася зустріч слухачів курсів перепідготовки вчителів, викладачів кафедри української мови, бібліотекарів КДПУ з криворізьким письменником, відомим громадським діячем Миколою Максимовичем Скибою.

28 березня 2018 року у читальній залі бібліотеки відбулась знакова подія для всіх, хто цікавиться тонкощами психологічного мистецтва. На зустріч зі студентами та викладачами Криворізького педагогічного завітала непересічна дослідниця науки психоаналізу - засновниця і ректор Міжнародного Інституту глибинної психології, Президент Української Асоціації психоаналізу і Міжнародної Федерації психоаналізу, член правління, сертифікований тренінговий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Всесвітньої Ради з психотерапії, доктор філософії Світлана Геннадіївна Уварова.

21 березня 2018 року затишна «Літературна вітальня» бібліотеки КДПУ зустрічала відомого криворізького поета Володимира Стецюка. На честь Всесвітнього дня поезії автор запропонував до уваги університетської громади збірки «Шлях» і «Повстання» (2017 р.).

melihova1 1

27 листопада 2017 року в «Літературній вітальні» бібліотеки Криворізького педагогічного відбулася творча зустріч з Тетяною Євгеніївною Мєліховою – криворізькою літераторкою, редактором культурологічного альманаху «Символ».

SKYBA 10

8 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів і викладачів психолого-педагогічного факультету, бібліотекарів КДПУ з криворізьким письменником, відомим громадським діячем Миколою Максимовичем Скибою.