Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
  • Слайд 1

Vasylets 14

3 жовтня 2023 року в бібліотеці Криворізького педагогічного відбулася непересічна подія. Працівники нашого університету та здобувачі вищої освіти зустрілися з батьком полеглого Героя – випускника університету Євгенія Васильця. Батько передав бібліотеці й історикам КДПУ колекцію літератури, зібрану разом з сином.

7 вересня 2023 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася презентація книги доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії КДПУ, провідної наукової співробітниці Національного музею Голодомору-геноциду Наталі Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 р.р. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів». Захід відвідали здобувачі вищої освіти, працівники університету, небайдужі представники громадськості нашого міста.

img6

23 березня 2023 року в Літературній вітальні бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету відбулася суспільно важлива подія: презентація збірки поезій воєнної доби – альманаху «Саксагань».

презентація210921 2

Наукове осмислення історичних подій є нагальною потребою сучасного українського суспільства. Учені КДПУ наполегливо працюють над актуальними дослідженнями важливих питань історичного шляху нашої країни. 21 вересня 2021 року в читальній залі головного корпусу відбулася непересічна подія наукового життя – презентація видань Інституту дослідження Голодомору та збірника документів «Голодомор-геноцид 1932-1933 рр. у Дніпропетровській області: масштаби, наслідки».

ecolife 2

26 листопада 2020 року до бібліотеки Криворізького педагогічного завітав знаний громадський діяч – депутат Металургійної районної в місті ради Сергій Валерійович Шитіков. Пан Сергій є членом ГС «Пермакультура в Україні» та ГО «Global Ecovillage Network» й нині мешкає в м. Києві.

zahid shevchenko 0

Кожного року на початку березня шанувальники творчості великого Кобзаря святкують день його народження. У ці дні працівники бібліотеки Криворізького педагогічного провели комплексний захід, метою якого стало поглиблення знань студентства про життя та творчість Т. Г. Шевченка, а також знайомство з ресурсами й послугами сучасної університетської бібліотеки.

lin050319 0

5 березня 2020 року в читальній залі головного корпусу шанувальники криворізької старовини зустрілися із автором альманаху «Криворожский коллекционер» та книги про Голокост на Криворіжжі Володимиром Ліном.

silteeva

20 лютого 2020 року в читальній залі головного корпусу студенти й викладачі Криворізького педагогічного зустрілися з головою міського осередку Національної скаутської організації «Пласт» Наталею Сільтєєвою.

ecology 1

12 грудня 2019 року в читальній залі головного корпусу відбулася презентація нового числа наукового журналу кафедри ботаніки та екології «Екологічний вісник Криворіжжя». Часопис містить результати теоретичних, практичних і методичних досліджень з екології, а також статті з екологічної освіти та методики викладання природничих дисциплін.

mayu pravo 1

5 грудня 2019 року в читальній залі бібліотеки відбулася зустріч студентів І курсу спеціальності «Туризм» факультету географії, туризму та історії, відвідувачів та працівників бібліотеки Криворізького педагогічного з Наталею Кожемякою – заступником начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.