Анонси і оголошення
Шановні науковці! З 15 квітня до 20 травня 2021 року заплановано провести серію
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Шановні науковці! З 15 квітня до 20 травня 2021 року заплановано провести серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених та редакторів наукових видань.

Вебінари будуть присвячені питанням взаємодії з базами даних ScienceDirect та Scopus, висвітлюватимуть процедури відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, роботу з профілями вчених та установ у Scopus, можливості використання аналітичного інструмента SciVal для пошуку грантів і оцінювання діяльності вчених та установ. Учасники також зможуть отримати електронні сертифікати про участь, що можна завантажити після проходження відповідного вебінара на платформі BrightTALK.

Деталі за посиланням.