Анонси і оголошення
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою пропонує безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ діє на території КДПУ до 15 грудня 2021 року.

Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Видавництво пропонує електронні журнали, статті з яких можна завантажувати у форматі PDF, та електронні книги, повні тексти яких доступні тільки онлайн. Деталі щодо отримання доступу до цих ресурсів подано у відповідній інструкції.

Корисні посилання: