Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

webinars080923

Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови присутності понад 90% основного часу вебінару передбачено отримання сертифіката учасника.

Практична консультація для бібліотекарів та відділу аспірантури

14 березня 2024 року

Тема. Як подати дисертації в базу PQDT Global Description

Тези. База даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) ™ — це найповніша у світі мультидисциплінарна колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів.

В 2023 році в колекції з'явилися дисертації Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ми запросили Ірину Хорошок, бібліотекарку, відповідальну за інформаційну підтримку науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія», щоб вона поділилася практичним досвідом розміщення дисертацій установи.

Протягом вебінару обговоримо покрокову інструкцію з додавання дисертацій. Присутні отримають можливість поставити запитання представникам компанії Clarivate Майнхарду Кеттлеру – Partnerships Manager та Ірині Тихонковій – Customer Success Consultant.

Clarivate Essential

21 березня 2024 року

Тема. Вступ до наукометрії

Тези. На вебінарі розглянемо: цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості; як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots; приклади коректного та некоректного застосування; аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes.

Research Smarter

25 квітня 2024 року

Тема. Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії

Тези. Рейтинги університетів – популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.

Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.