Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

вебінари травень24

У червні та в липні компанія Clarivate пропонує нові безоплатні україномовні вебінари з питань наукометрії. За умови присутності понад 90% основного часу вебінару передбачено отримання сертифіката учасника.

6 червня

Тема. Аналіз публікаційної активності установи

Тези

• Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites.
  • Ключові показники та метрики для оцінки ефективності.
  • Коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S.
  • Оцінка наукового співробітництва.
  • Аналіз ефективності поточних колаборацій.
  • Пошук оптимальних партнерів для спільних проектів.
  • Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science.

Зареєструйтеся на вебінар, щоб дізнатися більше про те, як зробити вашу організацію лідером у своїй галузі!

27 червня

Тема. Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Тези. Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проєкту. Попри зростання кількості фондів, які підтримують науку, збільшується й кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим завданням, проаналізуємо інформацію про гранти, подану в публікаціях, проіндексованих у Web of Science Core Collection, попрацюємо з новою базою на платформі Grant Index і розглянемо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

4 липня

Тема. Research Smarter

Тези. Приєднуйтесь до нас, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів будуть містити уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність. На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб ухвалювати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників; про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, та дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників до ваших систем за допомогою Journals API.