Фразу «Искусство требует жертв» слышали практически все. Не важно, решили вы
У людей с ограниченными возможностями зачастую появляются трудности с
Среди широкого ассортимента печатной полиграфии, особое место занимают блокноты.
ЗНО - це найважливіший іспит кожного випускника, який відкриває йому шлях у велике
КТ представляет собой высокоинформативную медицинскую диагностику, основанную на
Украинские интернет-пользователи могут узнать все последние новости мира и
Работа в ЕС кажется приемлемой альтернативой на фоне низкооплачиваемых вакансий в
Если вы владелец Айфона, то точно замечали, что уровень заряда на вашем устройстве
Неотъемлемым атрибутом любой организации является рекламно-информационная
Стандартные шары латекса используются для создания подобных изделий. Внутри

У реальному житті більшість людей асоціюють із мишами неприємні відчуття. Але уві сні гризуни можуть бути вісниками як добрих новин, так і небезпечних ситуацій. Щоб правильно розшифрувати, до чого сняться миші, рекомендується згадати свій сон у деталях. Тлумачення снів про миші буде максимально точним, якщо запам'ятати їх кількість, розміри та забарвлення.

До чого сняться Миші

Наснилися миші: що це означає для жінок

Якщо довелося бачити уві сні мишу юній дівчині – отже, навколо неї плетуть інтриги близькі люди. Швидше за все, йдеться про заздрісну подругу. Але якщо мишки снилися жінці старшого віку, то це до приємних клопотів та несподіваних гостей.

Дія жінки уві сні визначає значення сновидіння:

• убити мишу – значить вивести заздрісника на чисту воду;
  • зловити мишку - можлива поява потенційного нареченого або доленосне побачення;
  • спроба роздавити мишу ногою – ознака психічного виснаження, тривожності, невирішених ситуацій;
  • зловити мишу випадково - чекайте незручної ситуації, яку ви не змогли передбачити.

Сонник миші для чоловіків

Мишача метушня в сновидіння завжди означає, що чоловік зосереджений не на важливих для себе справах. Можливо, ви мітитеся і не можете знайти правильне рішення з ситуації, що склалася.

Якщо уві сні бачите, як годуєте мишей, вашої допомоги потребуватимуть родичі. З'їдена миша символізує для чоловіка перемогу та розправу над давніми заздрісниками, конкурентами.

Тлумачення за кольором звірка

1. Біла миша – втілення пліткаря з найближчого оточення.
  2. Сіре мишеня не обіцяє фінансового зростання в найближчому майбутньому, це символ рутини та бідності.
  3. Чорна миша – несподівана клопітна подія, з якою ви можете справитися самостійно.
  4. Рудий гризун - брехливі дії близької людини, яка давно прикидається другом. Швидше за все, зараз він готує підступний план помсти та займається змовою.

Дії миші уві сні

Якщо звірятку вдалося залізти на вас і побігати – ознака підлого вчинку, який стане справжньою несподіванкою. А якщо миша змогла вистрибнути ще й на голову, то проти вас готують змову одразу кілька людей. Найчастіше це пов'язано із колегами по роботі.

Миша, яка бігала кораблем, символізує хвороби. Але якщо звірятко попалося в мишоловку, то це до одужання.

Побачили мишу, що сидить у банку? Можна радіти перемозі над ворогами. А якщо мишку спіймала кішка, то за вас заступиться авторитетна і значуща людина.

Тлумачення по днях тижня

• сон із мишею у ніч проти понеділок – початок успішного справи;
  • на вівторок – зіткнутися з інтригами та обманом;
  • на середу – ризик втрати грошей;
  • на четвер – сварка із близьким оточенням;
  • на п'ятницю – дрібний побутовий клопіт;
  • на суботу – розкриється давній обман;
  • на неділю – привід придивитися до чесності найкращого друга.

До чого сняться Миші

Тлумачення за популярними сонниками

Сновидіння може трактуватися по-різному, для більшої інформативності рекомендується вивчити відразу кілька джерел.

Ісламський сонник

Миші у великій кількості – попередники фінансових бід. Якщо ганятися за мишею і не впіймати, то потрапите в незручну ситуацію і станете об'єктом глузувань оточуючих.

Міллера

Якщо уві сні женуться за мишею і не впіймати – можна очікувати неприємностей у домі. Для керівників та бізнесменів це завжди ознака нестабільності, ризик фінансових втрат.

Ванги

Побачити багато мишей уві сні – шкідництво. Це відсутність урожаю, бідність, підвищення цін, ризик втрати роботи. Якщо чутно мишачий писк, то проблеми зовсім поруч - потрібно якнайшвидше знаходити вихід зі складної ситуації, яка наближається. Коли жінка-мати побачила сплячих мишок, це ознака благополуччя діток. За них не варто хвилюватись.

Мусульманський

Миші з'являються уві сні до нещирих вчинків друзів, які готові зрадити. Також це можуть бути клопоти та сварки в будинку. Якщо миші риються в особистих речах молодої дівчини – їй зраджує кохана людина.

Цветкова

Поява у вашому житті несумлінної людини, яка створить проблеми і, можливо, готується обдурити вас на гроші. Якщо миші видавали сильний писк уві сні – є ризик пограбування житла. А якщо миша спіймала кішка, то важко допоможуть родичі.

Фрейда

Мишача метушня уві сні – втручання у ваш особистий простір. Вас оточують заздрісники та недруги. Також миші символізують сварки у шлюбі та серйозні проблеми, створені вже дорослими дітьми.

Сонник Хассе

Миші в будинку – до сильної лайки подружжя, також можуть посваритися батьки та дорослі діти. Нашестя мишей – завжди до фінансово важких часів. Людина, яка побачила мишу в нічному сні, може стати жертвою шахраїв.

Місячний

Найчастіше поява мишей пов'язана з крадіжкою. Це може бути і ризик пограбування, і глибший сенс: інша жінка хоче забрати (вкрасти) коханого чоловіка.

Езотеричний

Миші у снах приходять перед фінансовими труднощами. І вони пов'язані з проблемою особистого характеру – проблеми завжди глобальніші, лише на рівні держави чи компанії.

Нострадамус

Мишачі полчища пов'язані з найбільшими бідами: злидні, голод, війна. Якщо людина віч-на-віч з мишею – від неї можуть відвернутися близькі люди і не допомогти у фінансових труднощах.

Джерело: https://sonnik.wiki/

Жовтень 2022