Онлайн игры для тебя на jozz . Навесное оборудование для тракторов. . Акустика https://acousticbuy.com.ua/ купить классную акустику для дома.
Декан природничого факультету

Курси підвищення кваліфікації вчителів хімії, біології Кривого Рогу. Презентація проекту вчителям хімії, біології

3 Квітня 2018, 09:47

14.03.2018 р. керівник проекту, декан природничого факультету Євтушенко Е.О. провів лекцію «Охорона рослинного світу. Червона книга України та Дніпропетровської області» для 25 вчителів хімії, біології під час якої презентував завдання, мету конкурсу The Quarry Life Award 2018 в Україні. Викладач зупинився на регіональних аспектах збереження, відновлення рослинного і тваринного світу, пояснив значення проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» для біорізноманіття області, можливостей застосування результатів в дослідницьких роботах, екологічному вихованні учнів. Викладачі обговорили перспективи здійснення навчальних екскурсій на Жовтокам’янський кар’єр та участь учнів у його виконанні.

Вчителі хімії та біології серед яких випускниці природничого факультету Савіна Ольга,Кутузкіна Ганна уважно знайомляться з проектом

Євтушенко Е.О. пояснює вчителям хімії та біології значення проекту для збереження біорізноманіття

Завершення презентації. Відповідь на запитання, цікава дискусія.

Мультимедійні засоби працюють на збереження біорізноманіття

Наша випускниця (Павленко) Кутузкіна Ганна Знайомиться з проектом

Наші колеги по роботі з молодим поколінням

Презентація графіка виконання проекту