Декан природничого факультету

Екологічний тренінг «Планета моєї мрії». Популяризація проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї

13 Вересня 2018, 09:29

10.09.2018р. в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї учасники проекту провели екологічний тренінг «Планета моєї мрії» для 30 ліцеїстів.

Учні ліцею взяли активну участь у тренінгу, із завзяттям відстоювали свою точку зору під час дискусії про роль людини в природі, активно дебатували на тему «Що я можу зробити для поліпшення екологічної ситуації?», розповідали про особливості антропогенного впливу, обговорювали значення збереження біорізноманіття нашої планети.

Учасники тренінгу обговорили результати проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру», який представлений на міжнародному науково-освітньому конкурсі the Quarry Life Award, що організований компанією «ХайдельбергЦемент Україна».

Самим активним ліцеїстам були презентовані пам’ятні сувеніри від компанії «ХайдельбергЦемент Україна». Всі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій та задоволення від проведеного заходу. Тренінг провела Комарова І.О.

Екологiчний тренiнг “Збережемо бiорiзноманiття”

Презентацiя проекту в Криворiзькому професiйному гiрничо-технологiчному лiцеi

Розповiдь про важливi завдання збереження бiорiзноманiття

Розповiдь про оосбливостi створення локацiй рослин в кар’eрi