Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

30 листопада 2020 р. відбувся виховний захід «Ми проти насилля». Інформаційну онлайн-зустріч з елементами бесіди зі студентами груп ЕКО-19 та ЕКО-20 провела студентка групи БХм-15 Анастасія Точіліна.

Основною метою заходу було: сформувати у студентів поняття про основні права,  ознайомити з актуальністю проблеми насильства у світі, навчити розрізняти види насильства; сприяти попередженню проявів насилля; сформувати нетерпиме ставлення до насильницьких дій; виховувати у студентів толерантність, повагу  до гідності іншої людини.

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія  «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Подано алгоритм дій та звернення за допомогою у випадку проявів насильства: