Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Напередодні Міжнародного дня рідної мови студенти природничого факультету провели цікавий захід, що об'єднав студентів-першокурсників (група ЕКО-19) з більш обізнаними студентами ІІІ курсу (група БХ-16).

Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері.

Ведуча заходу, Тепа Олена, прочитала втсупне слово, наголосила на проблематиці заходу.

В якості жюрі конкурсу запрошені куратор групи ЕКО-18 Кобрюшко Олександр Олексійович, завідувач кафедри ботаніки та екології Маленко Яна В'ячеславівна та заступник декана з виховної роботи Перерва Вікторія Вікторівна.

Студенти заздалегідь підготували завдання до конкурсів: українські незагальновживані слова, фразеологізми, приказки та українські народні та сучасні пісні, які треба було відгадати або за акордами, або за окремими рядками.

2     8

Родзинкою заходу стала представлення авторського вірша студентки ІІІ курсу Макаревич Оксани та читання віршів українських класиків студентками-іноземцями Туваковою Жеміле та Атаєвою Селбі.

Макаревич

Вірш Оксани Макаревич (Газета "Вісник" від 24.12.2011 р.)

У боротьбі перемогу вибороли студенти ІІІ курсу, що відірвалися від першокурсників на невелику кількість балів і, відповідно, були нагороджені за перемогу у конкурсі до Дня рідної мови.

Студенти ЕКО-18 нагороджені грамотою за активну участь у конкурсі.

За підсумками заходу усі присутні розширили свою обізнаність з рідної мови, її фольклору тощо.