Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

04 травня 2019 року студенти першого курсу груп БП-18, БХ-18, ЕКО-18 Криворізького державного педагогічного університету в рамках ранньовесняних практик з дисципліни «Ботаніка з основами геоботаніки» відвідали Криворізький ботанічний сад НАН України. Екскурсію  організовано та проведено викладачами кафедри ботаніки та екології (доц. Гнілуша Ніна Володимирівна, ст.викл. Кобрюшко Олександр Олексійович) і співробітниками ботанічного саду.

З великим задоволенням студенти ознайомились з колекцією хвойних рослин, розташованих біля центрального входу ботанічного саду. Враховуючи час відвідування, головним героєм екскурсії та фотосесій був звичайно бузок, якого в ботанічному саду налічується понад 50 сортів. Також вдалося помилуватися квітуванням церсису, магнолій, сакур та спірей.

Особливий емоційний захват у студентів з Туркменістану викликала довжина нашого міста, масштаби металургійного виробництва на фоні якого Криворізький ботанічний сад НАН України виглядав дивовижною перлиною.

1  4         2      3

5       6