Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

На природничому факультеті вже стало доброю традицією щоосені проводити акцію «Алея випускників». Цьогоріч 7 листопада до цієї акції долучились магістри біологи та хіміки першого та другого року навчання.

Гарною ж групою підтримки стали наші студенти-першокурсники.

01  1

Поважний запрошений - ветеран кафедри ботаніки та екології, к.б.н., доцент Ющук Євген Давидович - ознайомив студентів з історією становлення КДПУ, основними напрямками діяльності кафедри, висловив побажання щодо подальшої професійної діяльності майбутніх педагогів.

До привітань випускників КДПУ долучилися викладачі кафедри ботаніки та екології Маленко Яна В’ячеславівна, заступник декана Перерва Вікторія Вікторівна, Гнілуша Ніна Володимирівна, Савосько Василь Миколайович та кафедри зоології та методики навчання біології Коцюруба Валерій Віталійович.

изображение viber 2019 11 07 20 23

На згадку про себе випускники залишать і приємні спогади, і майбутню алею дерев!

21       8

19      18