Кафедра біології та екології
Природничий факультет

14 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено питання проведення семестрових екзаменів та атестації в дистанційному синхронному режимі для окремих здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час наради виступили декани факультетів, які зазначили, що деканами забезпечено своєчасне інформування здобувачів освіти про особливості організації літньої заліково-екзаменаційної сесії. Окрім того, вони ознайомили присутніх з переліком здобувачів освіти, які через поважні причини, підтверджені документально, не можуть складати екзамени та проходити атестацію в аудиторному режимі. Порядок проведення дистанційних іспитів та атестацій передбачено п. 10 наказом по університету від 22 квітня 2024 р. № 181 «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії 2023-2024 навчального року».

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів та завідувач навчально-методичного відділу.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. наголосив, що перелік осіб, яким дозволено дистанційне складання сесії, буде визначено розпорядженням по навчально-методичному відділу, а проведення атестації в дистанційному синхронному режимі – наказом по університету.

У різному виступили:

• Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка поінформувала про основні аспекти організації міських заходів «Наука об’єднує», проведення яких заплановано на 16-17 травня 2024 року;
  • Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка повідомила, що з 13 травня до 20 травня 2024 року триватиме додаткова реєстрація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на вибіркові дисципліни загальної підготовки на 2024-2025 навчальний рік;
  • Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення низки заходів з нагоди Всесвітнього дня вишиванки (Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» та традиційний флешмоб).
Вересень 2024