Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ІІІРЕГІОНАЛЬНИЙ 1

Шановні колеги! Кафедра ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету запрошує Вас та Ваших вихованців прийняти участь у ІІІ Регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд-2020» для дитячих творчих груп, учнів загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх шкіл, студій та ліцеїв, темою якого стане слоган: «КРАСА ЗА МОЇМ ВІКНОМ».

Конкурс має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій; пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну; демонстрацію можливостей дизайну в формуванні естетичної та культури підростаючого покоління; привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища; формування мережевої спільноти обдарованих дітей та фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками; створення нових форм регіонального співробітництва.

Нагадаємо, що минулорічний конкурс зібрав близько 70 учасників з різних куточків нашої області. Разом із регіональним представництвом учнів міст Кривого Рогу, Кам’янського, Покрова, Марганця та Пятихатського району до учасників долучилися і юні дизайнери з Києва та Бердянська.

Положення про конкурс та умови завантажити .

З результатами попередніх конкурсів можна ознайомитися тут:  "АРТ-Погляд-2019",  «АРТ-Погляд-2018»

Жовтень 2019